Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie w okolicy żeber, zgaga i wypadanie włosów


Gość Kasia 25Lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia 25Lat

Witam. Od ponad miesiaca zauwazylam, ze kłuje mnie coś za żebrami w ich dolnej części. Jest to kłucie pojawiające się od kilku do kilkunastu razy na dobę. Ból kłujący punktowy, który występuje raz po lewej raz po prawej stronie. Z dnia na dzień jest to silnejsze kłucie. Coraz częściej mniewam zgagę, raz dziennie się wypróżniam...stolec jest konsystencji rzadkiej dośc często.....rzadziej miewam zaparcia. Wypadaja mi również włosy ale nie wiem czy to ma z tym coś w spólnego.. Byłam u lekarza rodzinnego, zalecił mi badanie na bakterie heligobakterie. Co to może być? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaga jest oznaką refluksu żołądkowo-przełykowego czyli zarzucania kwaśnej treści żołądkowej do przełyku. Objawy mogą wskazywać na stan zapalny w zakresie żołądka i/lub przełyku. Warto byłoby więc celem diagnostyki dolegliwości wykonać oprócz badania na Helicobacter pylori także gastroskopię. O tym oczywiście musi zadecydować lekarz prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, lecze sie na pyroli mam 3 rozne antybiotyki i IPP. Mam niepokojojacy mnie objaw. Wczoraj podczas załatwiania sie w toalecie zauwazylam krew na papierze toaletowym:((, krew jest jasno czerwona.Pozatym przez ten okres co biore antybiotyki to mam stolec mocno brazowy prawie ze az czarny.czy to moze byc wynikiem tej walkii z ta bakteria ? Biore metronidazol 1+1+1,duomox1g. 1+0+1, Klabox 1+0+1, IPP 0+0+1. Bardzo prosze o odpowiedz i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×