Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krzywy penis


Gość tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 26 lat , poznałem dziewczynę i bardzo wstydzę się mojego penisa- chyba nie będę w stanie się przełamać do tego jestem nieśmiały - to chyba z mojego problemu wynika. Proszę o fachową ocenę, wiem że mógłbym się udać do urologa , a może jest jakiś inny sposób , bo wiem że operacja kosztuje jakieś 10 tys. zł. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/597cb4907aff686c.html - tu jest link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale na załączonym zdjęciu skrzywienie penisa jest dość znaczne. Na pewno czy należałoby to operować czy nie o tym musi zadecydować urolog po bezpośrednim badaniu. Ja mogę poradzić tylko to, żę czasami takie skrzywienia w ogóle w stosunkach seksualnych nie przeszkadzają. Proszę spróbować pokochać się ze swoją dziewczyną, a zobaczy Pan czy skrzywienie jest problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam podobne skrzywienie,też w lewą stronę i jak na razie nie przeszkadzało mi to przy stosunku,myślę że zależy to także od partnerki czy np. będzie odczuwać ból,co do zabiegu korekty skrzywienia to akurat ostatnio rozmawiałem na ten temat z urologiem i powiedział,że taki zabieg to raczej tylko w ostateczności jakby skrzywienie uniemożliwiało kontakt,mówił także że taki zabieg to skomplikowana sprawa,że jest jakieś ryzyko że później mogą być kłopoty z erekcją itp. ale wszystko zależy od konkretnego przypadku,co do ceny,bo zapytałem z ciekawości to tez zależy indywidualnie od przypadku i chyba od lekarza jakie ma ceny,ten z którym rozmawiałem napomniał,że od 3 tyś do 5-7 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Bartek , trochę mnie uspokoiłeś - nie jestem sam *) a Tak na poważnie to muszę się wybrać do urologa, nie chcę wystawić się na ośmieszenie przed dziewczyną. Ze też takie coś musiało mi się przytrafić *( ale co zrobić. Dzięki za komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie - jak wygląda to badanie. po czym lekarz stwierdzi że się nadaje do operowania. jak wygląda to badanie ? Co mam się podniecić przy lekarzu? Może to głupie pytanie, ale jak ktoś znajdzie czas to niech powie - może inni będący w mojej sytuacji skorzystają. z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc mi urolog powiedział,że należy przynieść zdjęcie penisa w stanie wzwodu,jak już pisałem ja nie mam zamiaru nic robić ze swoim penisem bo mi na razie to skrzywienie nie przeszkadza przy współżyciu (chociaż niektóre pozycje raczej odpadają),więc pewnie robisz taką fotkę członka w wzwodzie z widoku od góry no i urolog oceni jak poważne jest skrzywienie,ale mi powiedział,że jeżeli nie przeszkadza to nie ma co grzebać,najlepiej by było jakbyś jednak sprawdził czy da rade,wiedziałbyś czy skrzywienie kategorycznie uniemożliwia zbliżenie,bo wydaje mi się że urolog też będzie o to pytał i najpierw doradzi żeby sprawdzić co i jak,ja tez sobie montowałem nieziemsko i nie czułem się spoko ale okazało się że dało radę :-) nie wiem czy z każdą ewentualną następną partnerką będzie spoko,ale teraz już nie jestem tak nastawiony że bankowo operacja,urolog wspominał że zabieg dość skomplikowany i nie wszystko może potem być w normie,więc ja miałbym małego stracha,a może ktoś ma bogatsze doświadczenie z takim zabiegiem korekty skrzywienia członka,czy to rzeczywiście jest troszkę ryzykowny zabieg?czy robi się go tylko w ostateczności?gdy skrzywienie w ogóle uniemożliwia współżycie?Tomek napisałbyś jak ten problem rozwiążesz,co Ci urolog powiedział,bo dla mnie tez ten problem nie jest w 100% zamknięty i zawsze lepiej poznać temat bardziej szczegółowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę do urologa w następnym tygodniu. Napiszę co mi doradził. wcale nie zamierzam próbować czy przy stosunku będzie ok. Ja będę się czuł dobrze jak będę miał prostego penisa, nie chcę przeżywać stresu i próbować pozycji. Chciałbym być mężczyzną w 100% - takie mam zdanie, ale jak wyjdzie po wizycie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko,to napisałbyś co ci powiedział urolog.Ja się czuję mężczyzną 100-PROCENTOWYM,już nie raz to udowodniłem heh może i mam skrzywionego człona ale za to sporego,co do pozycji to tylko na jeźdźca nie za bardzo (ale przeboleje to kosztem chirurgicznego grzebania w moim prąciu),trzeba mieć mocną psyche i uwierzyć w siebie,kobiety tez nie są zawsze doskonałe,dodatkowo krzywy penis nieraz może być atutem,bardziej można zaspokoić partnerkę,a ciekaw jestem jakby jednak urolog nie zakwalifikował Cię do zabiegu,to będziesz wtedy żył w celibacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczne skrzywienia nie są uciążliwe podczas sexu. Najgorsze są te powyżej 45 stopni w górę lub w dół, ponieważ trzeba dobierać różne pozycje i praktycznie zawsze trzeba przetrzymywać członka 1 ręką (prostować, wyginać). Prędzej się zmęczysz niż dojdziesz. W skrócie: boczne skrzywienie - błachostka skrzywienie *na banana* do góry lub ku dołowi - ok, ale jesli przekracza 45 stopni to już staje się to niewygodne. Druga sprawa tarcie na samym czubku prezerwatywy zwiększa się kilkakrotnie i można łatwo ją rozerwać. Operacje na NFZ lub prywatnie - nie ma znaczenia. Ważne by operował Was ktoś doświadczony. Średnie przedziały cen to: 3tyś, 5tyś, 8tyś, 10tyś. Jeśli zoperuje Wam to idiota - macie przesrane bardziej niż przed operacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×