Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złamanie penisa


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj podczas wzwodu usłyszałem małe pukniecie i chciałem się zapytać czy jest to złamanie ponieważ penis boli (ale nie zwijam się z bólu) a krwiaka ani obrzęku nie ma .Jeśli nie łamanie to czy to coś poważnego. Mam 17 lat i wstydzę się porozmawiać o tym z rodzicami.Bardzo proszę o poradę bo nie wiem co mam robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wystąpiłoby złamanie penisa ból byłby bardzo silny, najczęściej występuje obrzęk i krwiak, a penis znacznie się zniekształca (wykrzywia). Na pewno więc nie ma złamania. Być może to tylko niewielkie stłuczenie. Jeśli ból będzie utrzymywał się jeszcze przez kilka dni trzeba w tej sprawie porozmawiać z rodzicami i udać się na konsultację do urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczere dzięki ci stepler. Ale bół jesz cze nie przestał trwa już ok 4 dni. I chciałbym sie zapytać czy to normalne że pare dni po tym zajściu członek staje ale nie jest za bardzo twardy.Ile może potrwać ta regeneracja .Jeśli znasz się na tym to prosze pomóż.(czy konieczna jest wizyta u lekarza) naprawde gdyby nie ty nie miał bym się z tym do kogo zwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem...mocno uderzyłem się nasada penisa(między moszna a odbytem) o twardą krawędź...mam dużego siwca i czuje ból podczas wzwodu i wogóle podczas chodzenie ale najbardziej boli przy wzwodzie...byłem u chirurga i powiedział że to stluczenie,po dwóch tygodniach ma przejść...czy chirurg może się mylić i czy mam skonsultować się z urologiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Premium Sky

takie stłuczenie może boleć nawet miesiąc ... wiem coś o tym bo trenuje wyczynowo jazdę na rolkach i moja laska bardzo ubolewa jak spadnę czasem na rampę, musi się sama zadowalać :P haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×