Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rekonstrukcja cewki moczowej po wypadku komunikacyjnym


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 22 lata i trzy miesiące temu miałem wypadek komunikacyjny. Została złamana miednica i lekarze stwierdzili ubytek cewki moczowej. W najbliższym czasie będę przechodził zabieg rekonstrukcji cewki moczowej.Niestety od wypadku nie miałem wzwodu. Czy jest szansa, że powróci on po zabiegu rekonstrukcji? Jednocześnie chciałbym spytać czy może Pan polecić specjalistę, który ma doświadczenie w tego typu operacjach? Ile czasu potrzeba na powrót do sprawności po zabiegu? Obecnie jestem cewnikowany nadłonowo. Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa, że powróci on po zabiegu rekonstrukcji? - raczej rekonstrukcja cewki nie przywróci prawidłowej funkcji seksualnej członka (związane jest to z uszkodzonymi nerwami, których nie da się zrekonstruować) tylko przywrócić naturalny odpływ moczu z pęcherza moczowego Jednocześnie chciałbym spytać czy może Pan polecić specjalistę, który ma doświadczenie w tego typu operacjach? - najlepiej udać się z takim problemem do jekiegoś ośrodka klinicznego w zakresie urologii Ile czasu potrzeba na powrót do sprawności po zabiegu? - około 1-2 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź, nigdzie nie mogę uzyskać pomocy a jestem bardzo zaniepokojony aktualną sytuacją... Chciałbym zapytać, wobec Pańskiej odpowiedzi czy jeśli nerwy są uszkodzone to skazany jestem na dożywotni brak erekcji czy jest możliwość ratunku np poprzez leki lub jakieś inne sposoby? Czekam z niecierpliwością na odpowiedź, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miałem wypadek w pracy i mam peknieta cewke moczowa w pazdzierniku bede mial operacje i mam cewnik nadlonowy Mam pytanie nie moge iprawiac seksu ani pic alkocholu tak? zauwazły juz brak nawet spermy dlaczego to tak jest?? po operacji po jakim czasie wroce do formy ze bede mogl sam sie wysikac itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×