Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Co jest przyczyną? zaczerwieniony pępek, substancja ropopochodna, antybiotyki


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i proszę o pomoc. mój pępek zaczerwienił się w środku, po dwóch dniach zaczęła wypływać z niego substancja ropo podobna i nie przyjemny ciągły zapach. udałem sie do lekarza ogólnego, który stwierdził że to infekcja i przepisał mi antybiotyk który nosi nazwę Flucloxacillin Capsules BP 500mg. Następnego dnia doszła gorączka kaszel, ból głowy jak przy grypie. gorączka przechodzi i powraca juz od trzech dni, od trzech dni też zażywam antybiotyk, jeszcze dwa dni wedłóg zalecen lekarza. Proszę o odpowiedz czy poczekać, czy antybiotyk pomoże i czym to jest lub też może być spowodowane, z góry dziekuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Być może antybiotyk nie jest odpowiednio dobrany do drobnoustroju, który spowodował zakażenie. Dobrze zrobić posiew z takiej zmiany i zobaczyć jaka bakteria zostanie wyhodowana i dopiero wtedy zastosować antybiotyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PAWEL LUNIEWSKI

ja mam gorzej miałem to samo i zgłosiłem się do lekarza i powiedziałem jemu o tej sprawie ze czuję kłucie w pępku i ropa wypływa minęło 7 lat i nikt mi nie wieży ze czyje ruchy pod skórą w jądrach robiłem badania kału ale nic nie wykryto przypisują mi tylko tabletki od stresu to jest chore dlaczego mi nikt nie wierzy ja już w tym wszystkim się pogubiłem nie wiem co mam zrobić jakie badania mam wykonać proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×