Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Śluz odbytu po zapaleniu gruczołu krokowego


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry. Szukalem podobnych watków ale nie moglem znalesc wiec postanowlem zadac pytanie dodam ze jest to dla mnie obrzydliwa sprawa ale cóz.. Chodzi o to ze jakis czas temu dopadl mnie zapalenie gróczolu krokowego nie wiem czy ma to z tym jakis zwiazek ale z odbytu podczas zalatwiania sie wydostawala sie zółtawa badz biala galaretka. Czy ta powodowalo wlasnie zapalenie tego gróczolu ? Po dyskomforcie zwiazanym z ta choroba postanowilem wlozyc palec do odbytu no i wlasnie po wlozeniu i wyciagnieciu go caly palec mialem w kale i moje pytanie czy to normalne ze kal znajduje sie tak blisko wylotu czy moze powinien znajdowac sie glebiej ze jak sie wlozy palec i wyjmie to na palcu kalu nie bedze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta powodowalo wlasnie zapalenie tego gruczolu? - śluz w odbycie nie powinien w żaden sposób powodować zapalenia gruczołu krokowego czy to normalne ze kal znajduje sie tak blisko wylotu czy moze powinien znajdowac sie glebiej ze jak sie wlozy palec i wyjmie to na palcu kalu nie bedze? - kał właśnie znajduje się na takiej głębokości, że praktycznie w całości zanurza się w nim palec w czasie badania przez odbyt, to naturalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to czy ta galaretka z odbytu powstaje przez to zapalenie gróczolu krokowego?aha i jeszcze jedno bardzo wazne dla mnie pytanie dlaczego gdy usiade na krzesle czy czym kolwiek do siedzenia ból ustaje i nic nie czuje a gdy stoje to dokucza jak nie wiem co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×