Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przepuklina pachwinowa, ataki przy wysiłku


Gość Łukasz Katowice

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz Katowice

Witam serdecznie , Doktorze od jakiegoś czasu wykryto u mnie przepuklinę pachwinową prawa strona. Na poczatku moje objawy to tylko niewielkie zgrubienie , ale potem pojawiły się bardzo ostre ataki bólu przy jakimkolwiek wysiłku (bieg , robienie cięższych zakupów). Zdecydowałęm sie w końcu na operację gdyż ból był przerażlwiy , brałem kilka nosp forte i musiałem stać kilka godzin gdyż gdy usiadłem nie mogłem wytrzymać. Podejrzewano nawet wyrostek ale po kilku godzinach ustępował. Zdecydowałem się w końcu na zabieg. Zabieg przeprowazono , sądziłem ze wrócę do normalnego zycia. Nie mam już uwypuklenia ale nie mogę nic nosić gdyż każdy mój wysiłek (chodzi o nogi) wiąże się z atakiem bólu , początkowo kłucie a następnie straszny ból (nie mogę nacisnąć brzucha) szczególnie prawa strona od pępka w dół i ciagle stoję biorąc nospę Forte kilka w odstepach co godzinę . Przechodzi znowu ale jak dalej żyć ? Jestem młodym chłopakiem 25 lat życie przedemną co robić , sądziłęm ze po operacji będe mógł biegać życ prawie normalnie. Byłem u kilku lekarzy i nikt nie wie jak mi pomóc nie otwierając znowu ? Proponują laparosopię ? Jestem dość wrażliwy i bardzo się boję kolejnego zabiegu ? Leczę się ponadto kardiologicznie (wypadanie płatka i biorę Concor 5 w najniższej dawce) Czy to cos pomoże czy są inne metody ? Prosze o pomoc Z góry dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Sosnowiec

Czy mógłbym w jakiś sposób skontaktować się z Panem doktorem osobiście ? Zrobiłem badania tak jak Pan doktor zalecił , bardzo zależy mi na kontakcie osobistym , jestem z Sosnowca dziękuje *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KOmentator

To jest zaniedbanie karygodne. Gdy pojawiło się niewielkie wybrzuszenie, nalezało natychmiast operować. Najlepiej metodą tradycyjną, gdyż laparoskoopowe nie pozwala na zbyt powazną ingerencję, choć mniej się przy tym cierpi. A duża siatka wszczepiona po normalnej operacji daje fantastyczne efekty. Jestem po operacji przeprowadzonej w Niemczech, i juz na drugi dzien po operacji mogłem jechać samochodem prawie 1000 kilometrów !!! A mam 58 lat !!! A może Niemcy leczą lepiej ??? Mam niemieckie ubezpieczenie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×