Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zasiłek dla bezrobotnego ze skręceniem stanu kolanowego


Gość Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 27 lat od 28.08.2009r. jestem zarejestrowany na bezrobociu wczesnej pracowałem ponad rok. Następnie była dość długa przerwa spowodowana rwą kulszową kręgosłupa, leżałem ponad rok bez ruchu. Wcześniej pracowałem 4 lata. 11.09.2010r. Szedłem z dziewczyną i na prostej drodze wywinęła mi się noga i upadłem na prawą stronę. Usłyszałem pękniecie kości i już wiedziałem ze to cos poważnego. Na pogotowiu zrobili mi usg i powiedzieli ze konieczna jest operacja&#8230*, co się okazuje? Konieczne są 3 operacje. Nie biorę zasiłku, nie mam żadnych dochodów, żyje z utrzymania mamy, która sama zarabia najniższa krajową&#8230* Czy mam możliwość starać się o jakieś dochody? Tymczasowa renta, odszkodowanie, zasiłek&#8230*? Jestem zdesperowany, co najmniej przez pół roku nie mogę podjąć pracy. Co wiecej&#8230* wczoraj bedąc u lekarza dowiedziałem się, że mam torbiel na jabłku adama&#8230* i trzeba operować. Rozpoznanie: Skręcenie prawego stawu kolanowego. Uszkodzenie więzadła tylnego. Całkowite uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego. Uszkodzenie łękotki przyśrodkowej stawu kolanowego prawego &#8211* róg tylny. Naderwanie ścięgna mięśnia podkolanowego. Masywny krwiak. Oderwanie fragmentu kłykcia bocznego piszczeli. Ehh&#8230* Dziękuję serdecznie wszystkim, tym którzy poświęcili swój czas na przeczytanie tego posta. Pozdrawiam i mam nadzieje że znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie mi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale renty Pan nie uzyska, gdyż nie wypracował Pan odpowiednich lat. Jednak powinien Pan zgłosić się do urzędu miejskiego. Tam wypełnić odpowiednie wnioski i powinien Pan otrzymać zasiłek socjalny z uwagi na Pana stan finansowy i zdrowotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×