Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jan

Zaczerwienienie i nadżerki wokół ujścia cewki moczowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jan
Wokól ujścia cewki moczowej mam zaczerwienienie od kilku lat.Ksztalt tego zaczerwienienia jest nieregularny,wilkości 0,5 -1cm wokól ujścia,wyglądem przypomina poparzenie i co jakiś czas w tym miejscu powstaja nadżerki.Blona śluzowa pomarszczona i sucha.Stosuję krem Emolium.Z samego początku terapii bylem leczony maściami sterydowymi.Calkowitego wyleczenia nie bylo.Od dwoch lat stosowalem Elidel,następnie przez krótki czas/2 m-ce/ Protopic 0,1% a ostatnio znów stosuje Elidel.Mimo ciąglego leczenia stan jest niezadawalający.Nadmieniam,że utrzymuję życie seksualne i utrzymuję czlonek w należytej czystości.Bylem z tą przypadlością u kilku dermatologów i urologow.Jeden z dermatologow skierowal mnie na pobranie wycinka do poradni urologicznej,a tam z kolei uznali to za zbyteczne.Mam obawy co do tego schorzenia .W takiej sytuacji co mam robić,jakie leki stosować i co dalej? Proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Radziłbym rzeczywiście wykonać badanie histopatologiczne wycinka z tej zmiany. Cały czas nie wiadomo co to jest. Nie włączy sie Panu odpowiedniego leczenia jeśli nie stwierdzi się dokłanie z czym mamy do czynienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janek
Panie Doktorze, serdecznie dziękuję za odpowiedż.I jeszcze raz w sprawie tej nadżerki i zaczerwienienia,jak Pan sądzi,czy wypalanie takie jakie wykonuje się u kobiet przy nadżerkach daloby jakiś efekt?Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Takich zabiegów w tym miejscu nie wykonuje się. Najpierw trzeba stwierdzić co to jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil
Witam mam na imie kamil I mam problem z mojm penisem poniewarz u ujsciu cefki man zaczerwienienie I sfedzi mnie tylko czasami z 1 raz morze dwa na dzien I tylko z 2 sekundy dziwne nieprzyjemne uczucie poza tym wczesniej Lekarz stwierdzil ze to grzybica uzywalem masci clotrimazol I wiele innych poza tym wokół penisa robi sie jakby pierścień ktury przy ściąganie napletka powoduje delikatny bul ten problem doskwiera mi juz ok 2 lat muszę przyznać ze dbam o higienę myje sie przynajmniej raz dziennie poza tym miałem jakieś białe grudki w rowku zazolednym ale znikły po crotrimazolu i wielu innych lekach,byłem u dermatologa i zrobiłem badanie krwi i wyszło mi ze mam bardzo wysoki choresterol ten zły proszę pomocy juz niewiem co mam zrobić i zaczyna mnie to przerażac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SD
To poczatek nowotworu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ada
JAN dowiedziałes sie co to za schorzenie bo mam to samo ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 5
Tak mogą wyglądać choroby penisa http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.