Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłujący ból w barku


Gość kris

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po przebudzeniu strasznie zaczął boleć mnie lewy bark. Ból wygląda następująco: to tak, jakby ktoś wbijał mi ostrze, ból jest nieznośny, kłójący i pogłębia się podczas oddychania i ruchów. Zaczyna się u podstawy szyi a kończy gdzieś głeboko w barku. Dodam, że pare dni temu już miałem takie dolegliwości i ustały całkowicie dopiero po 3 dniach, tabletki przeciwbólowe były mało skuteczne. Co ważne mam problemy z kręgosłupem - skolioza i dość intensywne bóle w odcinku szyjnym (do których zdążyłem się porzyzwyczaić). Proszę o pomoc, nawet ćwiczenia nie pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w tej sprawie należy skonsultować sie z neurologiem. To on powinien podjąć dalszą diagnostykę i odpowiednie leczenie. Te dolegliwości na pewno są związane z patologią w zakresie odcinka szyjnego kręgosłupa. Zapewne konieczna okaże się rehabilitacja (z zabiegami) i intensywana terapia przeciwbólowa (np. blokady).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blondboard

To chyba *Rwa ramienna* są rózne odmiany udowa(kulszowa), ogólnie chodzi o nerwy w kręgach szyjnych biegnące do ręki, idź do lekarza rodzinnego, wymuś-wyproś skierowanie do neurologa a on dalej Cię pokieruje, uzbrój się w cierpliwośc, czasem te ich zabiegi typu jonoforeza i nąswietlanie pomaga, ale jak wrócisz do aktywnego życia to znowu coś i znowu coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×