Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość angel

Grube żyły na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość angel
Witam Od pewnego czasu zauważyłem, że na penisie pojawiło się kilka grubszych żył (wyraźnie widocznych i wyczuwalnych palcami, największa biegnie od nasady penisa aż do zakończenia napletka, tworząc wokół prącia *żylasty pierścień*) i mnóstwo (chociaż bez przesady) mniejszych żyłek, które nie są wyczuwalne placem. Brak dolegliwości bólowych, świadu czy podrażnień. Wizualnie nie wygląda to zbyt pięknie, w związku z tym co może mi dolegać i co mogę zrobić by żyły się pomniejszyły? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To normalny stan. Bogate ukrwienie żylne w tkance podskórnej penisa to normalny stan, prawidłowość. Może to niestetycznie wyglądać, ale nie jest patologią i nic z tym nie da się zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin22
ja mam problem tego typu, ze zyla idaca napletkiem tak jakby do penisa jest sina. nie wiem moze to normalne tylko kiedys nie zwrocilem na to uwagi ale 3 dni temu mialem zalozona prezerwatywe i mimo spuszczenia sie dalej to robilem i mialem takie wrazenie jakby w pewnej chwili cofnela mi sie sperma. teraz zauwazylem ta zyle moze byla juz wczesniej tylko nie zwracalem uwagi nie wiem. moze to miec jakis zwiazek z tym *cofnieciem* spermy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin22
dodam ze zyla ta jest widoczna na napletku po sciagnieciu. nie wiem czy to moze meic z wiazek z podana przeze mnie sytuacja ale od tej pory czasem mam takie dziwne wrazenie jakby cos mi chcialo wyleciec z penisa *| wlasnie odkad cofnela mi sie sperma prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość postrąk
Czyi złapałeś bakterioloze prącia, musisz iść do urologa bo inaczej ci kuśkę upierdolą przy samej dupie i będziesz pedziem !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.