Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwawienie okresowe po onanizowaniu


Gość Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie...BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDZ gdyż niesamowicie się boję. Otóż w czwartek ubiegłego tygodnia dostałam okres...wczoraj mi się on skończył i dzisiaj już również nie miałam krwawienia...i chociaż nie wiem jak to napisać to dzisiaj onanizowałam się. I po około 5-10 minutach krwawienie POJAWIŁO się od nowa ! masturbacja polegała tylko na **drażnieniu** łechtaczki. Strasznie się boję dlaczego to krwawienie miesiączkowe jest od nowa... Proszę Pani Doktorze o odpowiedz. Z poważaniem pacjentka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli krwawienie nie ustąpi w ciągu jednego, dwóch dni samoistnie trzeba w tej sprawie skonsultować się z ginekologiem. Raczej takie krwawienie to zapewne incydent bez znaczenia klinicznego (może powstał na skutek nadmiernego podniecenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jetem rok po drugim porodzie ,przez około 7 miesiecy przed okresem mam pare dni brązowe plamienia i ból podbrzusza a później dostaje okres w pierwszym dniu okresu strasznie boli mnie pochwa tak jakby miało mi cos wyleciec ,strasznie *ciąży * w dół ze nie moge długo stac musze siedziec ,okres jest ze skrzepami i obfity,kiedyś tak nie miałam czy po 2 porodzie mogły nastąpic jakies zmiany w organiźmie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zapewne doszło do jakiś zaburzeń hormonalnych. Trzeba w tej sprawie udać się bezpośrednio do ginekologa. Być może konieczne okażą się badania hormonów płciowych z krwi. Ginekolog po bezpośrednim badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×