Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwawiące pryszcze przy odbycie


Gość Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!. Na początku chciałbym powiedzieć , że przytrafiło mi się zdaje 3 razy . Kiedyś hm, jakies 2 lata miałem krwawienie z odbytu tzn. Po wypróżnieniu na papierze , miałem świeżą krew , poszedłem do lekarza rodzinnego i on skierował mnie do chirurga , jednak nie poszedłem.... myśle , że to przez uczucie wstydu. Tego roku pojawił mi się coś w stylu **prysza przy odbycie , był zakonczony takim bialym czymś tak jak czasem są pryszcze jednak gdy napisałem mięsnie odbytu(tak jakbym chcial oddać kał) w środku pojawiało się takie coś zielonego jakby zyła, porobiłem rumiankiem i znikneło . dwa miesiące później czyli dzisiejszego dnia , zauwazyłem zgrubienie po jednej stronie odbytu ( nie wygląda to ani jak pryszcz a ni nic) po porostu jakby leciutko spuchło mi ta skóra koło odbytu , jest troche bolesne gdy dotykam , a w środku odbytu gdy rozszerze zwieracze i naręze mienie odytu to wychodza bodajże 3 takie **pryszcze zakonczone takim białym czymś niewiem jak to nazwa. Wybieram sie do chirurga , jednak chcialbym wiedziec na co moge się przygotowac ps. teraaz nie boli mnie przy oddawaniu kału ani nie krwawie.z odbytu Pozdrawiam i dziękuje z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodobnie właśnie żylaki odbytu czyli hemoroidy. Na pewno trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem. On po badaniu wyjaśni czym są zmiany i jakie powinno być dalsze postępowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×