Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skrzywienie członka


Gość Tadeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dosyć samolubne pytanie, ale problem z nim związany powinien Pana zainteresować. Otóż mając 13 lat poznałem co to jest onanizowanie się, po 6 miesiącach spostrzegłem, że mój penis w stanie erekcji z prawej strony rozwija się nieprawidłowo tj. to tak jakby brakowało mu materiału/budulca i zbaczał w lewą stronę, podczas gdy prawa strona penisa rozwijała się normalnie była prosta.Trudno to nazwać skrzywieniem ponieważ jedna strona prawa była prosta natomiast lewa tak jak droga się zwężała w stronę prawej. Skrzywienie nie było duże max 30 stopni. miałem w wieku 20 lat operację u cenionego specjalisty, która się udała. Niestety nie wytrzymałem okresu 6 tygodni i wypróbowałem wzwód. Pękły szwy członek wrócił do krzywizny ( bez bólu). Po latach gdy jestem dorosłym mężczyzna moje skrzywienie mi nie przeszkadza w życiu seksualnym pod względem fizycznym, ale pozostaje problem psychiczny. Moje pytanie jest takie, czy mogę ponownie poddać się operacji i czy bedzie nie mniej bezpieczna niż pierwsza? Pytanie drugie, czy obecnie są b. wytrzymałe szwy dla osób o wzmożonych potrzebach seksualnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* tj. to tak jakby brakowało mu materiału/budulca i zbaczał w lewą stronę, podczas gdy prawa strona penisa rozwijała się normalnie była prosta.Trudno to nazwać skrzywieniem ponieważ jedna strona prawa była prosta natomiast lewa tak jak droga się zwężała w stronę prawe* chciałbym wyprostować * otóż lewa strona członka rosła prawidłowo, natomiast prawa nie. Prawa przestała i zwężała się ku lewej stronie tej prawidłowej . To tak jakby prawej stronie zabrakło komórek na dalszy rozwój, pomimo że we wzwodzie jest b. rozwinięta i zaokrąglona w stronę lewą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×