Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny ból w okolicy biodra promieniujący na przód


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nastepujascy problem. Wczoraj zlapal mnie mocny bol po prawej stronie ok 15 cm od biodra w tyl na wysokosci biodra i promieniowal na przod. Zazylam leki przeciwbolowe i troche minelo, ale przeszlo tez na lewa strone na wysokosc jajnika. Wieczorem byl spokoj, mozliwe tylko niewielkie uklocia czasami. Dzis od rana boli kregoslup i delikatnie pobolewa prawa strona na wysokosci jajnika. Nie mialam ani goraczki, ani bolu nie do zniesienia, nie mialam braku apetytu, zaparc, biegunki. Nie bolalo mnie dajac noge w gore ani dociskajac do brzucha. Bolalo tylko w momencie gdy siadalam. Moje pytanie - Czy powinnam jak najszybciej udac sie do lekarza?? Boje sie, ze to wyrostek - zreszta tak mnie strasza ludzie... Dodam, ze mieszkam w malej wiosce i wczoraj bedac u lekarza pierwszego kontaktu termin byl na za tydzien, wiec jesli to podejrzenie wyrostka pojade pilnie do duzego miasta. Prosze o pomoc. Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić co się dzieje bez bezpośredniego badania. W rozpoznaniu zapalenia wyrostka robaczkowego najważniejsze jest badanie ręką przez lekarza. Może to zapalenie wyrostka robaczkowego, ale także może to być ból związany z patologią w zakresie dróg moczowych, kręgosłupa czy też narządu rodnego. Musi Panią bezpośrednio zbadać lekarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×