Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zgrubienie na cewce moczowej penisa


Gość Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 24, prawie 2 miesiące temu oprawiałem seks oralny bez zabezpieczenia z przypadkową osobą. Po około 4 dniach po zbliżeniu zacząłem odczuwać lekkie pieczenie w cewce moczowej. Po tygodniu zrobiłem 2 razy posiew moczu w którym nic nie wyszło. Poszedłem do wenerologa, który powiedział, że to podrażnienie i przepisał Orungal i maść clotrimazolum. Leki te nic nie dały, nadal odczuwam lekkie pieczenie i mam małe zaczerwienione zgrubienie na ujściu cewki moczowej tak jak przez podjęciem leczenia. Pieczenie to nie jest silne, ale czuje dyskomfort. Nie mam żadnych wycieków, nie cuzje pieczenia przy oddawaniu moczu. Zdjęcia: http://a.imagehost.org/0692/DSC00439.jpg http://a.imagehost.org/0460/DSC00440.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jakiś proces uczuleniowy nie zaś grzybiczy (obecnie na to Pan bierze leki). Trzeba ponownie w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem, aby zweryfikował leczenie. Być może zmiana leków w końcu przyniesie efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam duzo bardziej złozono problem ,zbyt wiele zeby pisac ,nie moge go wyleczyc od lat,ale to co ci sie zrobiło jest bardzo podobne dotego co mam.Niestety mi sie nie udaje znalesc lekarza który to by zdiagnozował ,jelsi bedziesz miec wiecej szczescia to napisz prosze co to jest za cholerstwo, albo co je wywołało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to czerwone i leko zgrubiałe ? ja mam takie samo jest to rodzaj narośla gdzies czytałem ze moze powstac np po obrzezaniu, penis obciera o majtki bo nie ma ochrony napletkiem. Można skontrolowac z dermatologiem ewentualnie pobrać wycinek do badań. Ewentualnie wyciąc ale ja bym sie noża wystrzegał. U mnie powstało cos takiego po obrzezaniu, ewentualnie jest to związane z LSA - miałem liszaja twardzinowego i sie obrzezałem pokzało sie włsnie to lekarka twierdzi ze może miec to zwiazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian ja mam to kilka lat a objawy które mam to piecznie po stosunku, odanie moczu łagodzi sprawe. robiłem posiew moczu i nasienia nic nie wyszło. teraz smaruje to kortykosterydem ale poprawy nie ma jak narazie. Z tym ze u mnie jest to połaćzone z LSA lekie zbielenie i swiecacy naskórek. Ale trzeba zyc i sie nei przejmowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian

Czasem sie da zyc czasem nie bo umnie to powoduje tez duza nadwrazliwosc dotykowa.Jestem po obrzezaniu całkowitym ,robionym pózno wieku 19 lat w stnaie dosc brzydkim.Pieczenie to umnie norma ,dotego zaczerwienienie cewki ,rozdwojony strumiec moczu i cos dziwnego mienowicie kłucie przy pocieraniu albo masowaniu zołedzi.Pare dni tmeu byłem u dermatologa stwierdził ,ze mam cos co nazwał liszajem płaskim ,ale narazie nie mowił ze to moze miec jakis zwiazek.Prawda jest taka ze sobie niepomozemy ,mozna tylko liczyc ze komus sie poszczesci ,trafi z lekiem itp ,gdyby sie tak stało to wtedy warto dac znac innym.Sadze ,ze to wszyskto ma jakis zwiazek z obrzezaniem ,ale jaki to chyba sami urolodzy nie maja pojecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×