Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ewa

Narośl na mostku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewa
Wyczułam u siebie bolącą przy dotyku narośl na mostku długości ok 1-1,5cm. Od kilku tygodni miewam również uczucie cięzkości/bólu w klatce piersiowej przy równoczesnej trudności z oddychaniem. Zdarza sie kilka razy dziennie. Ból ten nigdzie nie promieniuje, trwa kilkadziesiąt sekund i nie jest związany z wysiłkiem (najczęsciej zdarza sie gdy siedze).EKG, sprzed tygodnia nie wykazało nic nadzwyczajnego. Dodam jeszcze że jestem w 37 tygodniu ciązy więc nie mogę zrobić prześwietlenia. Ciśnienie mam najczęsciej 120/80. Dziekuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
W takim wypadku najlepiej skonsultować dolegliwośi z lekarzem ginekologiem. Niestety nie widząc zmiany trudno mówić o przyczynie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewa
Właśnie wróciłam od lekarza ogólnego (mieszkam w Irlandii)- usłyszałam, że to przez ciązę- poszerza się klatka piersiowa i tyle. :-/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bukanier
Jak przez ciążę skoro ja od kilku dni to tez zauważyłam i mam takie same objawy...chwilowy ból. Narośl do 2 cm. na Mostku, bardziej z prawej strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dani man
taa w irlandi i w angli to jeszcze mi tylko nie mów że ci na to paracetamol przepisali? Bo mi to na grype, zlamane kosci, zapalenie oskrzeli, płuc dali normalnie złoty środek na każdą okazji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.