Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Długość penisa u nastolatka


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Na ogół jest długość tak jak wiek od 14 lat około się powinno zaczynać prawidłowo, 14 lat 13-14cm, 15 lat 14-15, 16 lat 15-16, 17 lat 16-17, 18 lat 16-18 + . Po 18 już tak nie jest,bo ktoś by dożył 150 lat to by miał Siusiaka jak Wieloryb (1,5metra- Największy na planecie). Bywa różnie, a ten kto ma siusiaka w spoczynku małego niech się nie martwi, bo w 70-80% jest tak, że Ci co w spoczynku mają mniejsze siusiaki mają we wzwodzie większe niż Ci z dużymi w spoczynku, moim zdaniem czasem jest to wygodniejsze, bo seks się uprawia we wzwodzie więc jest dłuższy a na co dzień jak jest w spoczynku i jest mniejszy to lepiej się chodzi, siedzi itd. A dla wszystkich mała ciekawostka, Ci którzy mają palce serdeczne u (przeważnie)lewej dłoni dłuższe niż palce wskazujące w 85-90% przypadków mają czym się pochwalić, badania przeprowadzali w szpitalu w chinach/japoni, po zabiegach związanych z kroczem, mierzono palce i długość penisa i takie właśnie stwierdzenie wyszło. Nie martwcie się chłopaki, jest okay, będzie ok, pomyślcie o tych, którym amputowano siusiaki * /.. 2 Ciekawostka jest taka, że 70% kobiet stwierdziło, iż nie długość jest ważna a grubość. Ogólnie rzecz biorąc zabawki od kobiet mają 13-15cm.. A z jakiegoś powodu taką długość maja, prawda? Może komuś troszkę pomogłem, dodałem pewności siebie. Trzymajcie Się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! Ja mam 14 lat i 185 cm wzrostu. Mam już obfite włosy łonowe i pod pachami* mam też włosy na nogach i brzuchu no i mam już malutkie włoski na klacie. Mój penis ma różnie 5 do 10 cm w spoczynku i 18 cm w zwodzie* w obwodzie ma 14 cm. Teraz mam pytania: czy to dużo? Czy on jeszcze urośnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siedemnastolatek

A ja wam powiem ze tu widać psychozę mężczyzn... Czy takie ważne jaki jest rozmiar penisa?? W końcu facet zawsze dojdzie bez względu na wielkość członka... Ważne aby nauczyć się sztuki rozmawiania ze swoją partnerką (partnerem nie wnikam, wolny kraj), w końcu są najróżniejsze metody doprowadzenia drugiej strony do orgazmu... Najfajniej spisuje się dobrze wykonana palcówka połączona z minetką... Założę się że nie jedna kobieta pragnie takich doznań, aniżeli poczucia w sobie *murzyńskiego penisa mordercy*... Także drodzy płciowi koledzy... Morał tej bajki jest taki, nie zważajcie na swoje ptaki. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, mam skończone 14 lat, prawie 15, mój penis w zwisie ma 9-10 cm, a w erekcji 16-17 cm, w obwodzie 11-12 cm, myślę że to dobrze, w ostatnim okresie czasu (pół roku) urósł znacząco, średnio z 5-6cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w zwodzie 17cm długości i 12cm w odwodzie, ostatnio mi pewna laska powiedziała że mam długiego ale cienkiego. Teraz w necie wyczytałem że nie długość a grubość się liczy, trochę jestem zmartwiony. Czy naprawdę mam cienkiego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×