Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kulka w cewce moczowej


Gość Joanna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polaga na: Jakies 3tygodnie temu odczuwałam okropny ból przy oddawaniu moczu (kłucie, jakby mi ktos wbijał igły) poszłam do ginekologa i lekarz stwierdził ze to zapalenie dolnych dróg moczowych . Przepisał mi FURALGIN. po kilku dniach dolegliwości minęły. Dostałam miesiączkę. Nastepnie poczułam przy cewce moczowej tak jakby grudkę, niby to mały guzek, bądź jakaś kuleczka w środku (wielkości fasoli lecz w kształcie grochu) . Poszłam do tego samego ginekologa i strwiedził ze może to być kamień który utknął mi w cewce moczowej lecz nie jest pewny. mówil ze jest to dookoła cewki. dał mi skierowanie do urologa. jutro ide na wizyte ale strasznie sie boję, Co to może być? Czy ten kamień? Czy może coś innego? Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno określić bez badania czym może być ta zmiana. Może rzeczywiście to jakiś kamień utkwiony w cewce moczowej (choć jest to wątpiące), może jakiś miejscowy stan zapalny (np. zapalenie jakiegoś gruczołu ujścia cewki moczowej), może to guzek typu mięska cewkowego. Urolog zapewne po badaniu wyjaśni czym jest zmiana i jakie powinno być dalsze postępowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przy oddawaniu moczu nie odczuwam bólu. Po prostu jest tylko ta kuleczka, nie boli , nie odczuwam jej za bardzo tylko gdy dotknę w tym miejscu czuję zaokrąglenie. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Dziękuję za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wróciłam z wizyty. Lekarz stwierdził że wydobywa sie z cewki ropa. Zapalenie gruczołu w cewce moczowej! Przepisał mi mase leków. I kuracje dwu miesięczną. :) jestem szczęścliwa że to tylko to. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×