Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból penisa w czasie erekcji


Gość Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Od wielu miesięcy podczas erekcji odczuwam ból. Jest on raczej punktowy i występuje z lewej bocznej strony blisko rowka zażołędnego. Dodam ze w czasie powstawania erekcji członek lekko wygina sie w lewą strone a przy pełnym wzwodzie z powrotem jest *wyprostowany*... w tym sensie że nie wykrzywia się na boki ale od zawsze mam penisa skrzywionego w dół i to dosyc znacznie... Problemem jest to iż od paru miesięcy podczas powstawania erekcji mój penis najpierw wygina sie w lewą strone i równocześnie na dół, teoretycznie raczej nie pogarsza to mojej potencji ale delikatnie przeszkadza w osiągnięciu wzwodu tak jakby on powstawał trochę dłużej. Jak już penis jest wstanie pełnej erekcji to wszystko jest w porządku i bez problemu jestem wstanie utrzymać wzwód pomimo dyskomfortu związanego z bólem. Dodam że po jakimś czasie w trakcie trwania erekcji ból się zmniejsza. W miejscu gdzie pojawił sie ból od czasu kiedy go odczuwam penis tak jakby sie zwężył... objawy te teoretycznie mogłbyby wskazywać na chorobe Peyroniego ale przecież mam dopiero 22 lata. Poza tym nie wyczuwam żadnych płytek na powierzchni członka wskazujących na stwardnienie ciał jamistych prącia.... Byłem z tym u urologa i też stwierdził ze nic tam nie widzi a ból może być spowodowany stresem (nie wiem jaki to może mieć wpływ na ból członka) i powiedział ze raczej w tym wieku ta choroba jest mało prawdopodobna... Może to jest jakieś zapalenie?? ale jaki to może mieć wpływ na ból czlonka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból członka może być związany z samoistnym podrażnieniem jakiegoś drobnego nerwu obwodowego bez uchwytnej przyczyny i bez uchwytnego powodu. Niestety czasami tak się zdarza. Mimo tego, że jest to problematyczne nie wymaga to leczenia. Można spróbować przez jakiś czas (1-2 tygodnie) zażywać leki przeciwzapalne wtedy czasami takie dolegliwości ustępują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że nie można tu podawać nazw konkretnych leków ale jednak chciałem wiedzieć na bazie jakich substancji mają to być te leki przeciwzapalne w przypadku tej dolegliwości ? spróbuje je zażywać przez 2 tygodnie a jak nie pomogą to udam sie jeszcze raz do urologa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Chirurgu, ostatnio zacząłem odczuwać ból penisa przy wzwodzie, ale tylko ruszaniu nim (najbardziej boli kiedy próbuję go przechylić w dół). Nigdy wcześniej nie miałem podobnych problemów, ponadto mam uczucie jakby naplynelo do niego duzo krwi, a u nasady, w gornej czesci wyczuwam jakby taka grubsza zylke, byc moze byla taka od zawsze ale teraz przy probie diagnozy ją wyczulem i lekko boli gdy ja przycisne. W stanie spoczynku w sumie prawie nie odczuwam dyskomfortu. postanowilem zasiegnac Panskiej rady bo skierowanie do urologa mam dopiero na polowe stycznia.. dziekuje bardzo za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×