Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zbyt długa miesiączka


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 25 lat i dwoje dzieci. Mam założony implant antykoncepcyjny w lewej ręce już ponad 2 lata. Najpierw nie miałam miesiączki przez 5 miesięcy,potem miałam co miesiąc regularne a po kilku miesiącach znów się pokręciły i raz miesiączka była a raz nie,czasami są krótkie a czasami długie z 1-2 dniowymi przerwami. Od jakiś 3-4 miesięcy mam niemal okres non top to znaczy 2 tygodnie miałam a potem 2 tygodnie przerwy i kolejna miesiączka lub tydzień jest przerwa kilka dni i wraca z powrotem i znowu tydzień jest przerwa 2-5dni i znów wraca. Obecnie mam miesiączkę od 23-07-2010 z przerwami od1-3 dni, zawsze kiedy miesiączka wraca jest baaaardzo obfita i niemal nie jestem wstanie funkcjonować normalnie z powodu zawrotów głowy które najgorzej nasilają się wieczorem. Ostatni nawrót miesiączki był w sobotę 21.08.2010 baaardzo silny na tyle że myślałam iż dostałam krwotoku jednak po 2 dniach zminimalizowała się i jest normalna. Nie dokuczają mi przy tym żadne bóle,jestem za to ciągle zmęczona,śpiąca oraz włosy lecą mi dosłownie garściami i to właśnie od jakiś 3 miesięcy,samo ich zmoczenie powoduje że zatyka mi się odpływ w wannie jak korkiem. Jestem już całkiem tym wyczerpana i nie wiem co z tym zrobić. Na pewno wizyta u lekarza ginekologa ale o co dokładnie pytać i jakie konkretne badania zrobić? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam 20 lat i 6 miesięczną córeczke Ja też mam implant antykoncepcyjny w ręce mam go od 3 miesiecy,moje objawy są takie same tyle że mam już 2 mies.okres cały czas boli mnie brzuch mam też straszne bóle krzyża a do tego leci mi krew z nosa i też nie wiem co zrobić ale chyba najlepszym rozwiązaniem jest go usunąć.Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam 20 lat i pół roczne dziecko. Mam założony implant antykoncepcyjny w lewej ręce od 3 mies. Mam już prawie 3 mies. miesiączke przez trzy tygodnie była bardzo obfita a pózniej różnie,jak wstaje z łóżka rano zaczyna się najgorsze jest to że mam s traszny ból pleców u góry że nie moge się ruszyć może to dlatego że brałam zastrzyk w kręgosłup przy porodzie ale bule zaczeły się odkąd mam implant.nie wiem co mam zrobić prosze o radę. Kaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam implant ponad miesiac.prawie dwa tygodnie temu dostalam okresu i sie nie konczy ale krwawienie mam bardzo male. Pielengniarka co mi zakladala implant poinformowala mnie ze okres moge miec obfity albo go moge nie miec przez pare miesiecy badz moze trwac dluzej niz normalnieni jesli bym chciala go uregulowac to moge pojsc po tabletki antykoncepcyjne ktore mi ustabilizuja okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×