Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Słabe ciśnienie wytrysku


Gość marcin 24 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin 24 lata

Witam od roku borykam sie z problemem slabego wytrysku. Bylem u urologa na badaniu doodbytniczym (palcem) w celu stwierdzenia zapa*enia gruczolu krokowego. Wsyztsko ok, ale niepokoi mnie czestsze oddawanie moczu i slaby wytrysk. Czy za pomoca badania doodbytniczego mozna stwierdzic jedynie zapalenie gruczolu? Czy jesli jest to lagodny rozrost lekarz to wyczuje? Dodam ze mam 24 lata jak dotad strzelalem jak z armaty.Dodatkowo moj penis jest twardy w spoczynku i wyczuwalne jest w nim cos w stylu zgrubienia badz narosli ( wyglada na to ze jest to w cewce moczowej), wyczuwalne po scisnieciu penisa. BArdzo mnie zaczyna to martwic gdyz trwa zbyt dlugo a ja juz bylem u 2 urologow. Dodatkowo wydaje mi sie ( tak samo jak lekarzowi) ze zapalenie gruczolu mozna wykluczyc ze wzgledu na moj mlody wiek. Prosze o jakas opinie na temat tego co napisalem. Z gory dziekuje bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy za pomoca badania doodbytniczego mozna stwierdzic jedynie zapalenie gruczolu? - nie tylko stan zapalny można rozpoznać, ale także zmiany typu przerostowego (np. guzy czy rozrost) Czy jesli jest to lagodny rozrost lekarz to wyczuje? - tak Skoro urolodzy nie widzą nic niepokojącego to na pewno jest wszystko w porządku. Celem pogłębienia diagnostyki można jeszcze spermę oddać do analizy laboratoryjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×