Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w prawym boku pod żebrami promieniujący do miednicy


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Od 18 miesięcy odczuwam z różnym nasileniem bóle w prawym boku pod żebrami promieniujący do miednicy, czasami jest to ból piekący występujący z różnym nasileniem. Miałam robioną gastroskopię 2 razy , kolonoskopię, TK , usg woreczka - 3 razy i wg wyników wszystko jest w normie. Po wycięciu wyrostka ból się zmniejszył i występuje rzadziej jednak nadal boli, czasami tak mocno że nie mogę pracować - pracuję w biurze więc dolegliwość nie jest związana z wysiłkiem fizycznym- inne objawy to częste bóle głowy, jednak podejrzewam że mają związek z alergią na pyłki i trawy * drętwienie i ból nóg w szczególności prawej , oraz częste duszności i kołatanie serca. zaznaczam, że z racji wieku nie powinnam mieć takich objawów mam 27 lat i byłabym wdzięczna gdybym dostała wreszcie informację z czym związane są te objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie bóle mogą być związane z patologią w zakresie odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Dlatego warto byłoby wykonać jeszcze zdjęcie RTG tego odcinka kręgosłupa. Oczywiście o wszystkim powinien zadecydować lekarz prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tez mam takie bule mam 33 lata i troche sie leczyłe a racze masowałem u gości co zajmuje sie kręgosłupem w sumie po 5 wizytach przestało leciutko czułem w nodze po 8 wizytach rozciąganiu nacioganiu odcinka lędzwiowego było b.dobrze ok ale zima zmroziła mi auto i chciałem przepchnac i coś mnie zapiekło i wszystko wróciło...zaczynam od nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×