Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz na ręku, tłuszczak czy mięsak?


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilapas

ja mam takiego guza. jest na przedramieniu. bylam własnie u chirurga i poinformował mnie ze to mięsniak i jezeli laseroterapia nie pomoze ( dostalam na nią skierowanie) trzeba bedzie go operacyjnie usunąć, bo jak twierdzi lekarz one maja to do siebie że rosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy guzek rośnie ale morze akurat ten co ma pan to rośnie trudno mi powiedzieć coś na ten temat tego guzka ale ja bym nie leczyła go laserowo tylko odrazu usuneła bo to lepiej nie zwlekać bo czas leci a zdrowie jest najważniejsze teraz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość X, 32 lata

Do zamieszczanych tu postów powinno sie dodawać wiek autora. W życiu nie słyszałem o guzie na ręce wielkości dwu kilogramowego chleba. Poza tym jak wielkość może być opisywana w kilogramach ? To jakiś kawał i tyle, a nawet jeśli to prawda, to trzeba być mega idiotą, żeby hodować coś takiego przez 20 lat i nic z tym nie zrobić. Nic dziwnego, że ręka boli. To o dwa chleby wiecej niż w drugiej ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak morzna napisać taką bzdure,guz 2 kilugramowy przeciesz to bez sęsu ja mam guza na przedramieniu tak ok cm i mam go ok 4 lat i tak na moje oko to ten guz morze warzyć pare deko a 2 kg to przeciesz ręka mósi być jak bania. Ja od niedawna , ok 3,4 m-ce odczuwam takie promieniowanie i to jak drętwieją mi palce od ręki. Nie byłam z tym u lekarza.Proszę o jakąś odpowiedż,czy takie odwlekanie mi nie zaszkodzi,mam 35 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość X, 32 lata

Karolino! Twoja gramatyka szkodzi zdrowiu. Tyle błędów, że głowa boli. A teraz na temat. Jeśli odczuwasz takie dolegliwości to na Twoim miejscu zgłosiłbym sie do lekarza jak najszybciej. To może być zaburzenie krążenia, wada lub niewydolność serca. Nie zwlekaj za długo. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie (na rany Chrystusa) zajrzyjcie czasem do słownika ortograficznego , na pewno mniej to bolące niż poniektóre dolegliwości niektórych z Was . Jak MOŻNA wziąć kogoś na poważnie , kto w każdym zdaniu popełnia błąd (o zgrozo ortograficzny) . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×