Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to złamanie prącia?


Gość Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, około miesiąca temu mój penis zmienił swój wygląd. Zgodnie z informacjami jakie udało mi zdobyć w internecie, jego aktualny wygląd może wskazywać na *złamanie* prącia, czyli przerwanie ciągłości błony białawej ciała jamistego. Nie przypominam sobie żadnego silnego bólu, ani też dźwięku towarzyszącego pęknięci, ani natychmiastowego ustąpienia erekcji. Z erekcją nie mam problemu, choć odczuwam pewien dyskomfort. Raz podczas seksu oralnego odczułem silny ból i zdaje się, że ból towarzyszy mocnemu wyginaniu penisa. Penis w spoczynku wygląda normalnie, natomiast w trakcie wzwodu zawsze tworzył łuk skierowany ku dołowi, a teraz od jakiegoś czasu jest skierowany ku górze, z zauważalnym wgłębieniem. Rysunek: http://wt07.wrzuc.to/obrazek/RDRIzqq4Hh/z_amanie.jpg Moje pytanie dotyczy tego, czy jest możliwe, by to nie było złamanie, a jeśli wszystko wskazuje na to, że jednak jest to złamanie, to czy można operacyjnie przywrócić penisa do jego naturalnych kształtów, czy wiąże się to z jakimiś przyszłymi dolegliwościami i czy jest możliwe by po takiej operacji penis nie był skrzywiony na którąś stronę - bo z opisów które udało mi się znaleźć w internecie, wszystkie przypadki operacji dawały taki rezultat. Ważne też, jak pilna jest wizyta u urologa, bądź operacja, ponieważ terminy zapisów na wizyty u lekarza urologa są dość odległe w czasie, a ze względu na brak silnego bólu, nie wiem czy wizyta na pogotowiu to właściwy wybór, tym bardziej, że zmiana wyglądu prącia nastąpiła około miesiąca temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×