Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biegunka po laparoskopii pęcherzyka żółciowego


Gość andzia

Rekomendowane odpowiedzi

3 tygodnie temu mialam zabieg laparoskopi czuje sie w miare dobrze,tylko mecza mnie biegunki na poczatku byly tylko 3 razy z rana teraz osatnio sa calyd zien sa wodniste,czasme zdarza sie zaparcie z biegunka,nic mi nie pomaga nie wiem co brac na to,nie moge sie ruszyc z domu bo boje sie ze bede musial isc na wc,co robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie biegunki raczej nie mają nic wspólnego z przebytym zabiegiem usunięcia laparoskopowego pęcherzyka żółciowego. Być może to jakiś stan zapalny jelita grubego. Trzeba z tym problemem udać się do lekarza bezpośrednio. On zadecyduje o zastosowaniu odpowiedniego leczenia farmakologicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meteospasmyl to środek powodujący rozkurcz mięśni gładkich np. jelita. Zmniejszy perystaltykę jelit i być może dzięki temu biegunka się wycofa. Może powodem tych dolegliwości tylko są zaburzenia czynnościowe jelit na zasadzie zbyt szybkiej perystaltyki jelit. Jeśli ten środek pomoże to oznacza, że nie ma żadnego stanu zapalnego w jelitach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bogusława

W marcu tego roku usunieto mi laparoskopowo pecherzyk żółciowy. Od tej pory juz piaty miesiąc mam dwa razy dziennie biegunke wodnista czasem zdaża sie,ze raz z rana załatwie się prawie normalnie a za jakaś chwile boli mnie cały brzuch i przeczysci mnie wodą z śluzem.ńie wiem jaka jest tego przyczyna. Przed operacją nie miałam takich dolegliwościLekarz prowadzący zapisał mi DUSPATALIN,DEBRIDAT CHOLESTIL nic nie pomogło ostatnio przepisał mi SULFASALAZIN EN.wiedzac,ze nie wolno mi zażywać lekow z grupy SALICYLÓW..Kiedyś miałam chory żołądek- miałam usówanego polipa z żoładka. Nie wykupiłam tego lekarstwa,żeby sobie nie pogorszyć -.I co mam teraz zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×