Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w okolicach nerek, jajnika, pachwiny


Gość Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka

3 tygodnie temu bolały mnie lekko jajniki... zbagatelizowałam to gdyż myślałam ze samo przejdzie.... Niestety od dwóch tygodniu dzieje się coś dziwnego Po długim chodzeniu, lub staniu boli mnie z tyłu w okolicach nerek, jak i również z przodu w okolicach jajników, jest to dziwny ból taki piekący, ciężko stwierdzić mi czy to nerki czy jajniki, ulgę przynosi mi położenie się i odpoczynek, jednak ból całkowicie nie ustępuje. Dwa razy zdarzyło mi się ze po chwilowym odpoczynku wstając złapał mnie straszny, przeszywający ból w pachwinie, jakby mnie coś rozrywało, po ustąpieniu tego ból pachwina jakby mnie piekła.... Gdy budzę się rano czuje jakby mi ktoś nerkę skopał w nocy,,,, Dodam ze nie mam problemów z oddawaniem moczu itp. Za dwa dni mam dostać okres więc do lekarza mam zamiar iść po na badanie ginekologiczne. Chciałabym wstępnie wiedzieć co może mi dolegać????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Trudno odpowiedzieć na to pytanie nie znając wszystkich niezbędnych informacji choćby na temat cyklu, przebytych chorób. Nie można w zasadzie wykluczyć zapalenia miednicy mniejszej lub jajników. Po menstruacji najlepiej skonsultować się z ginekologiem i wykonać wszystkie niezbędne badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×