Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w okolicy pachwiny ze stawu biodrowego


Gość marek 219

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marek 219

Witam ! po wszelkich możliwych badaniach stwierdzili że mam przepukline lewostronną a możliwe że nawet obstronną ! miałem silne bóle w pachwinie z lewej strony !po zabieg chirurg powiedział że tam przepkliny nie widział ale profilaktycznie założył mi siatkę ! to było 26 marca . dalej mam bóle ale nie tak mocne ale są . Po dalszych badaniach stwierdzili że może to być wina biodra ale zdjęcie rtv i usg nic im nie dało ! tylko mają przypuszczenia ! czy jest to możliwe że bóle które mam w pachwinie są spowodowane tym że coś mam z biodrem ? 24 sierpnia chcą mi wstrzyknąć jakiś zastrzyk do biodra ? nie wiem co to jest ale nie chce być okazem do doświadczeń medycznych ! z góry dziękuje za odpowiedź ! poazdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest to możliwe że bóle które mam w pachwinie są spowodowane tym że coś mam z biodrem ? - skoro wyniki badań RTG i USG wyszły prawidłowe to raczej bóle nie pochodzą ze stawu biodrowego - trzeba zastanowić się nad wykonaniem także RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa, gdyż ból może być spowodowany patologią w zakresie tego odcinka kręgosłupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek

witaj Marku jestem w podobnej sytuacji, niby mam przepuklinę bo usg pól roku temu stwierdzilo a teraz nie mam, ale operacje mogą zrobić!!???. Nierozumiem tego trochę.... Mam tez bóle w pachwinie, i w miejscu gdzie zwykle pojawia sie przepuklina. Napisz coś więcej jak możesz, moja przepuklina miała lub ma podobno okol 7 mm, nie bardzo wiem co robić bo operować sie tylko bo to by sie z operować to mi sie niepodoba. z drugiej strony człowiek czynny zawodowo i życiowo odczuwa dyskomfort z tego powodu, napisz coś więcej, co robić w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marek 219

witajcie ! mnie badało dwóch lekarzy w polsce i lekarze w holandii ! bo miszkam właśnie w holandii !Grześku ! nie wiem co ci odpowiedzieć ? ale ja sie czuję jak królik doświadczalny !!! teraz chcą mi wstrzyknąć jakiś zastrzyk że by wykluczyć to że to spowodowane jest przez biodro ? jeśli sie okaże że będzie dalej mnie boleć to będzie oznaczało że to nie jest biodro i że będą szukać dalej ! kolego ? a czy myślisz że odcinek lędźwiowo-krzyżowy ma coś z tym wspólnego ? jakoś mnie to nie przekonuje ! możliwe że to jest przyczyną ? ale według mnie trudno znaleźć dobrego specjalisty ! mnie na usg lekarz powiedział że tam nie widzi przepukliny a reszta twierdziła inaczej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marek 219

mam nadzieję że pan doktor udzieli nam porady w tym dziwny zjawisku ? że stwierdzono przepukline której nie ma ! czy to związane z kręgosłupem czy z biodrem ? czy przepuklina która ma podobno około 7mm musi być operowana i cze jest zagrożeniem dla zdrowia lub życia ? miejmy nadzieje że wreszcie ktoś nam pomoże !!! pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp, czytam i widzę ze jesteś naprawdę w *niezręcznej sytuacji*. życzy powodzenia i szybkiego znalezienia przyczyny tych *dolegliwości*. ja jutro idę na usg do docenta, specjalistę radiologa, jeśli on nic nie wykaże to będę musiał sie zastanowić co robić bo kasa leci a diagnozy nie ma. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do formy, pisałeś ze operacje miałeś 26 marca i ze bóle częściowo ustały, jak nie patrzeć to stosunkowo niedawno miałeś te operacje co może oznaczać ze pewne pobolewania mogą jeszcze występować kilka miesięcy... skoro część bóli ustało to może za jakiś czas te pozostałe tez odejdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×