Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wymioty, nudności i lekkie kłucie w dole brzucha


Gość kasia26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dwa tygodnie temu pojechałam do szpitala z ostrym bólem z lewej strony podbrzusza, potem ból na środek i na prawą stronę podbrzusza potem ból ustał, ale wymiotowałam. Ginekolog wykluczył choroby ginekologiczne, w szpitalu zrobili mi badanie krwi, badał mnie chirurg i miałam usg brzucha. Miałam podwyższone leukocyty poza tym wszystko ok. Wysłali mnie do domu lekarz stwierdził ,że nic do operacji i kazał sie skonsultować z ginekologiem. Na następny dzień byłam bardzo słaba. Znowu byłam u ginekologa on stwierdził że mógł to być atak wyrostka. Po kilku dniach znów wymiotowałam potem miałam obolały brzuch po prawej stronie w dole brzucha przez dwa dni, jakbym miała tam jakieś uderzenie. Teraz mnie od czasu do czasu zakłuje albo w lewej dolnej stronie brzucha albo w prawej albo w boku i mam często nudności jem tylko lekkostrawne posiłki bo po ciężkostrawnym jedzeniu ból mi się nasila. Boję się że to wyrostek i mam pytanie czy zapalenie wyrostka może być bez gorączki i z lekkimi bólami?? Proszę o odpowiedź bo nie wiem co mam robić! Do szpitala jest mi głupio iść tylko z wymiotami i sporadycznym lekkim bólem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc z lekkim bólem i bez goraczki ale powinno wyjsc na badaniu usg, ja wlasnie jestem po operacji chociaz nie mialam silnych objawow bólowych, wymiotow, goraczki itp mimo wszystko na usg odrazu widac bylo ze to zapalenie wyrostka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzieć w poniedzialek musze się znów wybrac do lekarza może choć teraz mnie troche bardziej boli może teraz po 2 tygodniach coś się rozwineło i teraz mi cos wiecej powiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zaczelo sie dzien wczesniej, przez caly dzien mialam biegunke i mnie bolalo, ale myslalam, ze poprostu zjadlam cos nieswiezego, do tego mialam lekki stan podgoraczkowy i pobolewalo mnie gardlo, kosci i stawy wiec obstawialam przeziebienie/ grype... we wtorek czulam sie podobnie, moze nawet troche lepiej bo temperature mialam normalna juz (ale nadal mialam biegunki, staly ale lekki ból brzucha i nudności bez wymiotów), ale ból zaczął mi promieniować na nogę i wtedy przypomniałam sobie, że taki objaw jest przy wyrostku (dlatego wogóle pojechałam do lekarza), do tego doszedl tez objaw bólu po puszczeniu nacisku (u lekarza pierwszego kontaktu) wiec dostalam skierowanie do szpitala... w szpitalu pobrano mi krew (nie wiem jakie byly wyniki) i wyslano na usg gdzie wlasciwie odrazu pani ktora przeprowadzala badanie poinformowala mnie o koniecznosci przeprowadzenia operacji... dodam ze caly czas czulam sie naprawde dobrze, ze stresu po tym wszystkim zarowno bol, biegunka jak i nudnosci praktycznie zupelnie odpuscily i jak szlam sobie sama położyć sie na stól operacyjny to czułam się naprawdę *rewelacyjnie* (pomijajac oczywiscie stres przed pierwsza w zyciu operacja)... btw. ze mna byla dziewczyna ktorej badanie usg tez nie wskazywalo jednoznacznie na wyrostek i wsumie az do operacji nie miala prkartycznie wiekszosci objawow ale po wycieciu lekarz stwierdzil, ze wyrostek byl juz zmieniony zapalnie wiec dobrze ze zdecydowali sie na ciecie... tak mi sie wydaje, ze im czlowiek starszy (ja 25 ta dziewczyna 31 lat) tym objawy wyrostka moga w duzym stopniu odbiegac od *standardowych* dlatego dobrze trafic na dobrych lekarzy (na darmo chyba tez nie ma co ciąć bo po operacji to dopiero boli :/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, od jakiegos czasu odczuwam kłucie w podbrzuszu i lekkie mdłości nie tylko rano ale i przez cały dzień*/ z przerwami. Czasami odczuwam też kłucie z prawej bądź lewej stwony w okolicach lędźwi przypuszczam, że to nerki... Dodam jeszcze że kilka dni temu uporałam sie z zapaleniem pęcherza które przyszło gwałtownie w nocy, po wizycie u lekarza dostałam Furalgine i Żurawine w tabletkach i jeszcze jakis proszek do rozpuszczenia w wodzie na zakończenie kuracji. Na wyniku badań mocz nie wyszło nic niepokojącego niż wysoki poziom bakterii. Czy te objawy mogą świadczyć o nie wyleczonym do końca zapaleniu?? Mocz oddaję normalnie bez bólu i pieczenia, tylko to kłucie w podbrzuszu i mdłosci.....*/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×