Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przepuklina pachwinowa skośna i usunięcie wodniaka jądra


Gość Aleksander

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksander

Witam.Mam problem spowodowany operacją.Mianowicie polega on na tym iż 3 tyg. temu przeszedłem operację przepukliny pachwinowej skośnej z użyciem siatki metodą Lichtensteina oraz wodniaka jądra metodą Winckelmana.Obie te dolegliwości były po prawej stronie.Z jądrem miałem problem od 2 lat iż obróciło mi si o 180 stopni.Odczuwałem dolegliwości z tego tytułu i poprosiłem chirurga by przy operacji przepukliny mógł odwrócić mi to jądro.Tak też się stało lecz pan doktor znalazł jeszcze na tym jądrze wodniaka i go usunął po czym się dowiedziałem ze jądro teraz będzie dużo wyżej z powodu skrócenia się nasieniowodu bodajże.Moje pytanie jest następujące :czy to jądro kiedyś będzie niżej? od 3 tyg. mam spuchniętą pachwinę aż do moszny i nic się nie zmniejsza? jak długo będą się utrzymywać boleści tzn.ściąganie ,szczypanie i uczucie wciągnięcia jądra do brzucha.Za rozwianie moich pytań serdecznie dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawdopodobnie jądro już na stale będzie usytuowane wyżej. Dolegliwości jakie Pan opisuje czasami po takich zabiegach utrzymują się bardzo długo 1-2 miesięcy. Radzę bezpośrednio z tym problemem udać się na kontrolę do chirurga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×