Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Fragmenta polypi hyperplastici a zawał serca


Gość Pawel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Pod koniec kwietnia mój tata zrobił badanie patomorfologiczne , dwa tygodnie temu mój tata zmarł - stwierdzono zawał brzuszny. Przed przyjazdem karetki mówił że boli go strasznie brzuch po czym złapał się za brzuch i upadł na łóżku po czym ustała akcja serca. Dzisiaj odebrałem jego badania i chciałem zapytać czy to przypadkiem nie była jedna z przyczyn zgonu. Wynik badania: Fragmenta polypi hyperplastici. W podścielisku polipa obfite utkanie chłonne. Pełne rozpoznanie: Adenoma tubulare et fragmenta adenomatis tubulo-villosi cum dysplasia epithelii glandulatum gradus minoris, polypus hyperplasticus et fragmenta mucosae intestini crassi. Ocena marginesu tkankowego niemożliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik badania: Fragmenta polypi hyperplastici. W podścielisku polipa obfite utkanie chłonne. - czyli fragmenty polipa przerostowego Pełne rozpoznanie: Adenoma tubulare et fragmenta adenomatis tubulo-villosi cum dysplasia epithelii glandulatum gradus minoris, polypus hyperplasticus et fragmenta mucosae intestini crassi. - czyli gruczolak cewkowy i fragmenty gruczolakowości cewkowo-kosmkowej z dysplazją (zaburzenie różnicowania się komórkowego) nabłonka gruczołowego stopnia małego, polip przerostowy i fragmenty śluzówki jelita grubego Te zmiany w jelicie grubym nie mogą być powodem śmierci pacjenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×