Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marek

Grudka pod skórą penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marek
Czytałem już na forum różne podobne tematy problem w tym że żaden nie był dokładnie ten sam . Wstyd z tym iść do lekarza (chociaz jak bede musiał to pójde). Chodzi o to co w temacie grudka na penisie a dokładniej z prawej strony pod spodem jest wielkości około 3mm i czuć ją dopiero gdy penis jest we wzwodzie. Jest to dośc niepokojące myślałem że zniknie ale minął ponad tydzień i nic. Nie widać jej tylko czuć gdy sie przejedzie palcem ? Co to może być ? Z góry dzieki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Podczas wzwodu skóra jest bardziej napięta. Zmiana, którą Pan opisuje jest prawdopodobnie zaczopowanym gruczołem skórnym. Jeśli nie boli i w ciągu tygodnia zniknie to nie ma się czym martwić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek
Problem w tym ze to chyba coś na ciele jamistym a nie pod skórą . Dziwi mnie to ze czuć tylko w momencie wzwodu, podczas spoczynku nie można nic wyczuć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jeśli zmiana jest związana ze strukturą jądra (umiejscowiona głeboko w członku) proszę skonsultować się z tym problemem z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariusz
Mam mały problem. Nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na to. Mianowicie jakies pół roku temu na penisie pojawiła sie czarna kropka o wielkości *1mm. Przez ten czas sie troche powiekszyła ~1,5mm i z malej czarnej kropki zrobilo sie cos podobnego do pryszcza ale wyczuwalne jest tak jakby pod skóra byl malutki kamyczek ( lub cos innego twardego ) Co to takiego może być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PIOTR
Od ok 3 tygodni zauważyłem u siebie, w sumie nie wiem jak to określić- maly twardy pęcherzyk, (grudke ,guzek) pod skórą na penise , co to może być? gdzie się z tym udać? jakie mogą być tego przyczyny? nie uprawiałem sexu więc choroba weneryczna raczej odpada. prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotras
Ja też wyczuwam zgrubienie pod skórą podczas wzwodu . Zastanawiam sie co to możę być , mam dopiero 18 lat ... czy to może być guzek ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.