Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Utrzymujący się ból po wycięciu woreczka żółciowego


Gość Iwona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Bardzo proszę o odpowiedź w poniższej kwestii. 13 listopada przeszłam planowany laparaskopowy zabieg chirurgiczny usunięcia woreczka żółciowego z kamieniami. Po wyjęciu drenu w 2 dobę po operacji wyszłam już ze szpitala. Do chwili obecnej mam bóle z tyłu pleców (vis a vis blizny przy woreczku).Nie mogę leżeć, spać na prawym boku, czasami i na plecach. Ból ustępuje w pozycji pionowej ale przy głębszym oddechu, ziewaniu znów się pojawia. Czy to ma tak być czy coś może jest nie tak. Ponadto w zasadzie cały czas mam luźne stolce - dlaczego. Dodam, że nie rozmawiał ze mną po operacji żaden lekarz.Dostałam tylko wypis ze szpitala z informacją o miesięcznej diecie i unikaniu wysiłku fizycznego. Z góry dziękuję za odpowiedź.Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kazdy przypadek jesi inny , u mnie byla ta sama sytuacja a nawet powiem gorsza, Toowarzyszly mi wymioty ,po kazdym posilku,,nawet do tego stopnia, ze po operacji woreczka/ mialam gorsze bole niz przed..Moi Rodzice nie mogli patrzec na moje cierpienie/ * obleganie kibelka przez 2 godziny /torsje/Wzywalismy pogotowanie-to zabieranmy do szpitala, bronilam sie, to dam pani poraz ostatni zastrzk, spokoj 4 -6 godz,nawroty .Wiec zmuszona bylam isc do dobrego specyjalisy , ktory po 5 miesziacach mnie z tego wyprowadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bóle z tyłu pleców i także s przodu nieewiem co to czy wyrostek lub woreczek mam 15 lat i ostatni sie przeciążyłem i może od tego nie boli mnie mocno tylko leciutko niewiem co jest prosze o informacje jakąś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! - ja jestem już po zabiegu operacyjnym 4 tygodnie i też boli mnie z tyłu pleców i czasami mam taki ból że oddechu nie mogę złapać ale wiem że po operacji to jest normalne ból bedzie jeszcze towarzyszył do pół roku więc trzeba sie oszczędzać nie dźwigać nic ciężkiego dużo odpoczywać i trzymać dietkę wątrobową czyli wszystko gotowane na parze i jeść mało a często...Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!- przed operacja mialam bolesci w plecach,pod zebrami i brzucha.Lekarz powiedzial ,ze po usunieciu woreczka,wszystkie dolegliwosci mina.Miesiac byl spokoj ,a teraz boli mnie pod zebrami,z boku po prawej stronie,jak przyciskam to bardzo boli,czy ten bol moze byc od kregoslupa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×