Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ewelina

Ból brzucha w koło pępka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelina
Od dlugiego czasu odczuwam silne bule wkolo pempka. Bol ten jest przewlekly i meczacy. Rozpowszechnia sie aź do samej klatki piersiowej. Odrazu robi mi sie slabo i kreci w glowie. Wraz z brzuchem odczuwam bol w dolnym odcinku kregoslupa.Czesto zdaza sie tak ze niemoge wogole funkcjonowac. Jestem zalamana co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba pójśc do lekarza się przebadać. Trudno cokolwiek zdiagnozować bez badania. Zwykłe badanie ręczne może już przynieść odpowiedź dlaczego boli (np. przepuklina pępkowa). Zapewne trzeba będzie wykonać USG jamy brzusznej lub RTG kręgosłupa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xxlosxx
mam dziwne bóle po obu stronach nad pepkiem. nasilaja sie gdy cos podniose lub gwaltownie wstane. jak leze i chodze to mnie nic nie boli. mam tak od 3 dni. czy to moga byc miesnie? tabletki przeciw bólowe mi nie pomagaly. mam wrazenie ze te miejsca sa troche spuchniete. ból nie jest ostry jednak gwałtowny i trwa kilka sekund.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi określić przyczynę dolegliwości bez bezpośredniego badania. Takie objawy mogą np. sugerować przepuklinę pępkową lub okołopępkową. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem, który ostatecznie wyjaśni przyczynę dolegliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.