Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Radek

Narośl na czubku penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Radek
Od 2 lat mam jakąś narośl. Nie boli, nie swędzi, w spoczynku ledwo widoczny, w stanie wzwodu widac i nie jest to mily widok jest on na samym czubku penisa, od razu kolo tego czego wydalam mocz. Czasem wydaje sie jakby bylo to wokoło. Co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Trudno napisać co to może być bez badania. Może to być jakiś brodawczak, ziarniniak lub są to kłykciny kończyste. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem lub urologiem jeśli zmiana wychodzi z cewki moczowej. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ......
ja tez takie cos mam :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość .....
wiecie może co to jest ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zdesperowany
tesz to mam :( co z tym zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość NK
też to mam - to brodawczak (wirus HPV) lepiej odrazu sie z lekarzem skontaktować i nie zwlekać, bo może sie to rozmnożyć */

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość fhg
do jakiego lekarza z tym się udać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciek
Jeśli masz kasę, to idź prywatnie do urologa, jak nie chcesz lub masz inne powody - rodzinny a ten da Ci skierowanie. Lepiej nie zwlekać! Nie ma co się wstydzić lekarza, on jest od tego, by Panu pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość desperat:(
mi to coś wyszło i nie wiem co robić... ten lekaż kazał mi czekać*/*/ znacie może jakiś lek bez recepty albo coś takiego.. proszę o pomoć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eliot
kto jest nosicielem tego wirusa kobieta czy męszczyzna i ja go najszybciej wyleczyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hpv
Wirusa nie da się wyleczyć, zawsze będzie w organiźmie....Niestety :( Aby się nie zarazić uzywajcie gumek albo w wieku około 15 lat (przed zaczęciem współżycia trzeba się zaszczepić na wirusa HPV) zarówno kobieta jak i mężczyzna mogą być nosicielami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SELBY
Kurde mam coś podobnego z opisu... nie chce iść do lekarza wolałbym to po cichu samemu usunąć... Da się jakoś to samemu zlikwidowac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kolust
Jeśli to cos takiego jak tutaj na zdjęciu to spokojnie możesz samemu usunąć, tylko sterylnie! http://tnij.org/narosl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nie wyleczysz brodawek
Wiadomosc powyzej nie jest to link do zdjecia czy strony... zwyczajny link ktory daje osob ie ilosc wejsc na tego linka jakas wygrana...a co do brodawek itd mam to samo nie kupisz nic bez recepty tutaj http://choroby-weneryczne.pl/condyline.html tez szukam rozwiazania nie pujscia do lekarza z przyzwyczajenia ostatnia wizyta moja byla jakies 12lat temu sam na prawie wszystko daje rade. ale te brodawki czy klukciny to juz mnie przerastaja nie mam pomyslu na to jeszcze jedna opcja widnieje wyslac do lekarza druga osobe zeby zagadal o recepte na condyline i pow jaka sytuacja widnieje na powaznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lleeo
nie drapcie sie po ciele ani przed ani po myciu nir podrazniec skory i dbac o czestsze mycie rak bo je uzywacie 100% czesciej niz czlonka od 4 do 8razy na dzien

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Dla zainteresowanych tak mogą wyglądać choroby penisa zdjęcia, objawy http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.