Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Siniak nie schodzący od ponad roku


Gość Asia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam mam 27 lat i bardzo martwi mnie siniak ktorego mam jus od ponad roku. W maju 2009 wywrocilam sie pod przysznicem i bardzo stluklam sobie lewa noge a dokladnie piszczel. Miejsce nie bylo bardzo zadrapane *tylko skora lekko zdarta* and mocno bolalo i opuchlo. Myslalam ze kilka dni minie i na pewno zejdzie. Dzis juz minelo prawie 14 misiecy i wciaz w tym miejscu mam siniaka ok 2cm na 6cm, ktory nie boli ale wczoraj zauwazylam ze w jego miejscu pojawilo sie wglebienie. Wiem ze powinna skonsultowac sie z lekarzem wczesniej ale myslalam ze to tylko stluczenie, ktore w koncu zejdzie. Bylabym bardzo wciedzna za Pana opinie i wskazowki co powinnam teraz z tym zrobic. Dziekuje bardzo za Pana czas i porade Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

W miejscu urazu prawdopodobnie utworzył się krwiak. Ponieważ nie uległ wchłonięciu pojawiło się w tym miescu zwłóknienie. Najbezpieczniej będzie skonsultować się z lekarzem (chirurgiem) i zastanowić się czym faktycznie jest zmiana i jak w związku z tym ją leczyć (objawowo?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam coś podobnego. Wywalilam się kiedys na stojaki na rowery i na udzie zrobil mi sie podluzny siniak. to bylo 2 lata temu. teraz kiedy mu się przyglądam widze jeszcze jego lekki odcien, a skora w tym miejscu jest jakby opuchnieta. jak dotykam nie czuje zmian skornych ani bólu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

Witam, mam od ponad roku siniaka, po upadku ze schodow pojawil mi się siniak jak i głęboka dziura, lekarz stwierdził ze zejdzie, niestety dziura goila sie kilka miesiecy, zostala blizna i siniak. Nie wiem czy pojsc do lekarza, poniewaz rok temu *niepotrzebnie zawracalam im tym glowe* wiec po roku pewnie zostane zignorowana...Siniak w jednym miejscu boli a w innym prawie nic nie czuje-czyli tak jak rok temu tylko slabsze*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×