Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zgrubienie na żyle na penisie


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość haemophilus

Prawdopodobnie w zmienionych żyłach tworzą się skrzepy, utrudniające odpływ krwi. W rezultacie może dochodzić do stanu zapalnego, stąd dolegliwości bólowe. Można stosować doraźnie żel Lioton 1000 i koniecznie skonsultować się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 23 lata. Mam mały, twardy guzek tak jakby na żyle penisa. Normalnie go nie widać, ale można go wyczuć ściskając penisa. Widać go natomiast gołym okiem jak penis jest sztywny. Byłem u lekarza rodzinnego i powiedział że to jest takie zgrubienie na żyle i to nic poważnego, ale jakoś dalej nie jestem spokojny. Co to może być, czy potwierdzacie tą diagnozę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na żyle czy na skórze? Może to zaczopowany gruczoł łojowy? Obserwuj to przez 2 tyg czy się nie przemieszcza lub nie robi się krosta jeżeli to jest na skórze. Jak by Ci to rosło i pękło (w postaci krosty) z jakimś płynem to obowiązkowo umyj całego wacka i ręcę dobrze i idź do lekarza, żeby Ci coś przepisał. Co do żyły to ja mam jedną żyłkę niewidoczną normalnie ale jak ściągnę skórę to pod grzybkiem wygląda tak jakby tam był guzek. Wcześniej tak nie miałem. Moja panna pracowała jednak ciężko jednego razu (*1h) i potem mi się skóra jakby rozciągneła i żyły. To u mnie wygląda normalnie tylko, że przy danym ułożeniu żyła nie ma jak się *normalnie* rozłożyć i takie punkty zgrubiałe ma. Być może tam jest zastawka żyły. Niemniej polecam jakby coś pójść po prostu do drugiego lekarza. Jak potwierdzi to jest ok. Jak nie to do trzeciego aż przynajmniej dwóch powie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×