Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Cofnięta lordoza kręgosłupa lędźwiowego i bóle kości biodrowej


Gość Mirosław

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mirosław

W wieku niemowlęcym miałem operację na wgłobienie jelita - cienkie weszło do grubego (jelito było rozciągane). W wieku 14 lat miałem wyrostek. Mam 2 blizny na zewnątrz - koło siebie. Ostatnio zacząłem ćwiczyć brzuszki i ogólnie mięśnie brzucha. Zaczęło mnie boleć w kości biodrowej, w pachwinie. Drętwieje mi noga. Odczuwam takie coś dziwnego jakby w bliźnie. To uczucie w bliźnie nie występuje zawsze. Określiłbym to na ok. 10% wszystkich dolegliwości. Czasem jak dłużej posiedze i potem wstane to jak chodzę to przeskakuje i stuka mi w stawie biodorowym podczas chodzenia. Mam jeszcze cofniętą lordozę kręgosłupa lędźwiowego - mam 195 cm wzrostu i mam strasznie duże odstępy między kręgami. Jak zażyję 1 apap normalny to ból znika nawet na cały dzień. Jestem osobą bardzo nerwową. Robiłem badania krwi w tym waler rosa. Wynik jest ujemny. Reszta badań w normie. Czy mogą to być zwyrodnienia? Czy może to być nowotwór stawów lub kości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje się że najprawdopodobniej problemu należy szukać razem z Ortopedą, prawdopodobnie mięśnie kończyny dolnej nie są wystarczająco masywne i nie stabilizują główki kości udowej w panewce. Niewykluczone że jest to zaniedbanie w dzieciństwie, może nie zauważono problemu. Ból koło blizny to raczej ból odniesiony z okolicy stawu biodrowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mirosław

Dziś też pobolewa mnie koło prawego jądra. Jadro nie jest powiększone, moszna jest normalna. Nie odczuwałem bólu przy orgazmie. Sperma była jasna - taka jak zwykle. Czy kręgosłup może dawać takie objawy? Jak jestem zajęty i coś robie to nie odczuwam bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×