Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Barbara

Przepuklina po operacjii metodą laparoskopową pęcherzyka żółciowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Barbara
Dlaczego ma sie przepukline po operacjii metodą laparoskopową pęcherzyka żółciowego?? Każdy ją może mieć? Co zrobic aby ją uniknąć ? Jestem młodą osobą chciabym zajść jeszcze w ciążę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Przyczyną przepukliny pooperacyjnej jest zbyt duża odległość między szwami, ich nadmierne napięcie bądź uszkodzenie naczyń krwionośnych, zakażenia rany pooperacyjnej, nadmierne działanie tłoczni brzusznej. Jeśli będzie się przestrzegać zaleceń lekarza to raczej nie powinno dojśc do jej powstania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Milena
Jak długo trwa operacja kamicy pęcherzyka żółciowego? Jestem młoda osobą mama 22 lata i miesiac temu urodziłam drugą córeczkę.Karmię ją piersią i chciałabym to kontynułować. Czy ból brzucha i inne przeciwności mi w tym nieprzeszkodzą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jak długo trwa operacja kamicy pęcherzyka żółciowego? - około 30-45 minut w przypadku laparskopii Czy ból brzucha i inne przeciwności mi w tym nie przeszkodzą? - w karmieniu piersią na pewno nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio zaktualizowane

• Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0