Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ostry kaszel, ból gardła i charczenie w płucach


Gość Przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 4 dni przy braniu głębszego, czasem płytszego oddechu charczało mi śmiesznie w płucach (( przy wydychaniu rzadziej, ale również )). Zaczęło mnie to niepokoić. Przy braniu oddechu głębszego zbierało mi się na nagły kaszel. Od tego kaszlu boli mnie już całe gardło ( nawet jak przełykam ślinę),(teraz nawet pokasłuję nawet bez tego głębszego oddechu) Dodam, że: gdy budzę się rano odczuwam ból pleców po środku , boli mnie również pod żebrami ( tak jakby wątroba po prawej) * szybko rosnę i nawet porobiły mi się rozstępy na plecach * gdzieś tak 2 tyg. temu przy odwracaniu się do tyłu odczuwałem uciskanie w klatce piersiowej * ostatnio jadałem dużo lodów i truskawek. [( Może brzmi to niepoważnie, ale to poważna sprawa)] , a czy od pyłków na wiosnę można dostać kaszlu??? Błagam o pomoc, proszę mi odpisać cokolwiek, umieram ze strachu, boję się, że to rak. Pomocy!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rak - bardzo mało prawdopodobne, zapewne alergeny pokarmowe osłabiły bariery nabłonkowe, które później łatwiej zostały zaatakowane przez bakterie. powinien Pan udać się do lekarza POZ celem oceny rozległości zapalenia płuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd pan to wie z tak małej ilości tekstu. Jeszcze dodam że 2 dni przed pojawieniem się tych dolegliwości biegłem w szkole na 1000m i bardzo się zmęczyłem, a oddychałem przeważnie cały czas buzią. A więc czy może to być od tego też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×