Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pleców w okolicach nerek po upadku


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj podczas meczu w pilke nozna, upadlem na plecy podczas wyskoku w gore. Bol jest dosyc mocny, szczegolnie przy poruszaniu sie, wyginaniu w lewo lub prawo. Gdy sie poruszamy, czasami bol jest tak silny,ze nie moge nabrac powietrza (ale to jest chwilowe). Coz to moze byc? pozdrawiam i prosze o szybka opdowiedz. PS. Leki przeciwbolowe nieoslabiaja bolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodobnie tylko silne stłuczenie pleców. Ból może utrzymywać się przez kilka dni i powinien powoli ustępować. W razie braku poprawy lub nasilania się bólu radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za pomoc :) bol jest mocny,ale daje rade :) wczoraj bylo lepiej wiec gralem znowu,ale po grze bol byl silniejszy,a staralem sie oszczedzac podzczas gry... przejdzie samo :) a jesli przez dluzszy czas nie bedzie poprawy to wtedy poslucham sie Twojej rady i skonsultuje sie z lekarzem, pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wiesław Jaguś

mi sie wydaje że to spermoelityloza- objawy to ból placów i delikatna gorączka, występuje po upadku lub urazie i prowadzi do niepłodności (jeśli jest nieleczona) jeśli szybko udasz sie do lakarza, to nic nie będzie ci grozić. Pozdrawiam. Wiesław Jaguś - lekarz medycyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś się mocno obić. Gdy miałem taki upadek to posmarowałem się maścią swiss medical z lidokainą, która błyskawicznie pozbywa się bólu po posmarowaniu na dłuugi czas. Kupiłem go na rekomendowanej przez wszystkich stronie naporost.pl dzięki temu zaoszczędziłem, bo na innych stronach jest drożej, a w aptekach nie ma tego kremu. Teraz przydaje się w różnych sytuacjach bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×