Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dzielenie się komórek gąbczastych penisa i rozciąganie więzadeł poprzez stretching


Gość Konrad

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkość penisa jest odwiecznym problemem mężczyzn. Większość z nich jednak jest zwyczajnymi panikarzami, dla których problemem jest posiadanie penisa o wielkościach nawet powyżej 15 cm. Ja swoje odczucia bazuję na praktyce. Choć mój sprzęt jest naprawdę niewielki (11cm dł./3,5cm śr.) to jestem w stanie zadowolić większość kobiet. Niemniej jednak stanowi to dla mnie duże wyzwanie i niekiedy muszę się sowicie namęczyć. Chciałbym aby kobieta miała więcej przyjemności w kontaktach ze mną. Jest wiele pytań i wiele różnych odpowiedzi na temat powiększania penisa. Nie znalazłem jednak nigdzie jednoznacznej odpowiedzi. Rozumiem, że jest niewiele przeprowadzonych badań na ten temat. 1. Powiększanie penisa operacyjnie (metoda skuteczna, lecz przyrost nie jest jakiś znaczący, a komplikacji może być mnóstwo - ja bym polecał tylko dla mikro-penisów, poniżej 6-8cm) 2. Stretching ( czyli rozciąganie) - metoda coraz częściej nagłaśniana przez *fachowców*. Niewiele osób jednak wie, ile w tym prawdy. Tzw ekspandery - czyli urządzenia wywierające długotrwały nacisk na penisa - teoretycznie powinny powodować bardzo powolne, aczkolwiek zauważalne wydłużanie się penisa. Jak wiadomo zdolności adaptacyjne ludzkiego organizmu są zadziwiające, a tkanki podlegające ciągłemu rozciąganiu powinny zacząć się wydłużać, aż w konsekwencji dzielić, co spowoduje ich przyrost na ilość. Istnieją na świecie plamiona, które przywiązują wyjątkową wagę do wielkości penisa i przez całe życie noszą obciążniki powodujące wydłużanie. Stąd rodzi się moje pytanie i mam nadzieję, że kiedyś uzyskam fachową odpowiedź: Czy systematyczne rozciąganie (tortura) penisa spowoduje proces wydłużania się, a w konsekwencji dzielenia jego komórek ( co będzie gwarantować jego stały przyrost). ?? Chodzi oczywiście o oddziaływanie stretchingu na ciała jamiste/gąbczaste oraz więzadła. Proszę tylko o fachowe odpowiedzi. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stretching nie powoduje hiperplazji, czyli nie może zwiększyć się liczba komórek. siły przykładane do komórek powodują jednak zwiększoną produkcję białek macierzy międzykomórkowej i poprzez jej zwiększenie może nastąpić przyrost tkanek. jest to proces powolny, i trzeba dużo wytrwałości. oczywiście może to pociągać za sobą zwiększenie tempa inwolucji, co po zaprzestaniu ćwiczeń może zniszczyć efekty. wydaje się że regularne ćwiczenia mogą ostatecznie przyczynić się do przyrostu tkanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jasne jest, iż takie wydłużenie jest możliwe, aczkolwiek jest to proces powolny i tylko dla wytrwałych. Dodatkowe pytanie: czy medycyna zna już możliwość na spowodowanie hiperplazji komórek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak próbuje się ją indukować jednak na razie badania są prowadzone in vitro, w zależności od rodzaju komórek potrzebne są różne czynniki wzrostowe. Jeśli taka mieszankę uda się uzyskać i będzie ona bezpieczna szybko trafi na rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×