Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jan, Poznań

Alkohol a leki na nadciśnienie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jan, Poznań
Pytanie do lekarzy. Czy podczas spożywania( przez miesiąc czasu ) alkoholu, można brać leki na obniżenie ciśnienia? Leżąc w szpitalu na oddziale kardiologicznym, lekarz powiedział, że należy tak robić . Proszę o opinię w tej kwestii. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Proszę jeszcze napisać o jakie leki chodzi. W leczeniu nadciśnienia stosuje się wiele leków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jan. Poznań
Chodzi o lek: Enarenal 5mg oraz lek na prostatę Zoxon 2mg. Czy naprawdę mogę brać leki nadciśnieniowe podczas picia alkoholu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Leków nigdy nie wolno łączyć z alkoholem. Jednak alkohol w niewielkich ilościach przy tych lekach nie jest przeciwskazany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lida
czy można brać leki i pić wódkę ja myślałam że nie mąż mam w teraz zapalenienie żył bierze zastrzyki w brzuch i też wypije

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dan
Ja biorę actelsar jeszcze nie piłem alko ale pytałem lekarza i powiedział że można łączyć oczywiście z umiarem ale ja i tak się boję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość blublu
a ja się nie boję jak wypiję to wypiję...ale upić się nie upijam. mam to w nosie jak zadziałają z lekami na nadciśnienie....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania
ja rano biore na nadciśnienie *piramil 10mg i ćwiartke nebikartu5mg a wieczorem biore adipine 10mg ,i teżwypije drinka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jola
Ja tez biorę leki na nadciśnienie. Rano. A po poludniu lub wieczorem. Pije piwo. Boje się konsekwencji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jola
Ja tez biorę leki na nadciśnienie. Rano. A po poludniu lub wieczorem. Pije piwo. Boje się konsekwencji.Biore Valzek nie ma skutków ubocznych.Ale tyje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Ja zaczelam brac prestarium rano od paru dni mam apetyt na piwo niewiem czy moge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna
Mazur bieze od ciśnienia leki metocard i leki lipanthyl mydocalm i halidor i nadużywa alkoholu czy może być coraz bardziej pobudziny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.