Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak czucia podczas stosunku oraz zaburzona erekcja


Gość Filip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien nietypowy problem i nie mam pojęcia gdzie się dokładnie zwrócić , wydaje mi się że te miejsce jest odpowiednie . Podczas stosunku z moją partnerką wyszła dość nieciekawa sprawa a dokładniej dwie . Z samym aktem erekcji nie ma problemu jednak ona sam utrzymuje się tylko parę chwil a potem od razu wszytko mięknie , kolejna sprawa to to ze typowo akt seksu z moją partnerkom nie sprawia mi przyjemnośći , tak jakby go wcale nie czuł w mojej partnerce. Czy problem jest na tle nerwowym ? Czy te **znieczulenie** może pochodzić od masturbacji ? Nie miałem wcześniej żadnych bólów w okolicach prącia ani żadnych problemów , Mam 1 i stała partnerkę , problem ten wyszedł podczas naszego 1 współżycia. Mam nadzieje ze to dość informacji . Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwszy raz. W takich sytuacjach zdenerwowanie przeważa. To zdenerwowanie zapewne jest powodem tychże objawów. Trzeba spróbować ponownie może wszystko dojdzie do normy. W przypadku stałego utrzymywania się tego problemu najlepiej w tej sprawie skonsultować się z seksuologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, może to być objaw zwykłych nerwów. choć i one wpływają czasem trwale na potencję (tak było w moim przypadku). jestem od kilku miesięcy na vizarsinie i efekty są na szczęscie spore. w tych kwestiach nie ma żartów, lepiej dmuchac na zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×