Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w okolicach jądra


Gość Michał F.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał F.

Dzień dobry. Panie dokotorze mam 30 lat, Kiedyś w zimie niosłem coś ciężkiego i później zaczęło mnie boleć jakby w pośladku, w okolicach jądra. Czułem praktycznie ciągły dyskomfort w prawym jądrze. Jak badałem jądra palpacyjnie to nie czułem bóle. Jedynie czasem przy dotykaniu najądrza, ale był to jednorazowy ból. Poszedłem do urologa, który też przeprowadził badanie palpacyjne i usg jąder na leżąco. Nie stwierdził zmian. Ból ustąpił, a teraz znów powraca. Czuję dyskomfort, ale bardziej mnie boli w nodze, tak jakby w tym (przepraszam za określenie) zawiasie w nodze, koło miednicy. Jak leżę nic mnie nie boli. Jądra nie są obrzęknięte i też nie bolą. Czy zatem ból może pochodzić od zapalenie jąder lub najądrza?? Dodam, że ból pojawił się w połączniu 3 rzeczy: - Zacząłem dość intensywnie ćwiczyć brzuszki - a miałem 2 operacje po prawej stronie - na wgłobienie jelita oraz wyrostek. - Jednak największe nasilenie bólu wystąpiło jak długo nie miałem orgazmu, abyłem podniecony. Czasem tak miałem, ze bolało mnie prawe jądro, ale po orgazmie bol znikal - Jak zaczęło mnie bolec to sprawdzałem kilkanaście razy moszne, jądra, najądrza przez dotykanie. W nocy i jak się położę w obojętnie jakiej pozycji to nic mi nie dolega. Proszę o jakąś sugestię. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba w tej sprawie udać się na kontrolę do chirurga, aby wykluczyć przepuklinę pachwinową czy też w bliźnie pooperacyjnej. Ból też może być wywołany zbyt częstym badaniem jąder. Nie należy tak często badać jąder, gdyż stają się one nadwrażliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×