Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Fioletowa obwódka na żołędziu penisa


Gość Kacper

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem to jakieś 5-6 dni temu. Po zdjęciu napletka żołądź u postawy ma kolor fioletowy (siny) poza tym podczas wzwodu po zejściu napletka uciska on. Penis nie boli... Co to może być? Czy będzie konieczna interwencja lekarza? Jak nie to w jaki sposób leczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w tej sprawie udać się do urologa. Bez bezpośredniego badania trudno określić co może być przyczyną w/w objawów. Być może pierścień napletka jest zbyt wąski i uciska na żołądź powodując zastój krwi (kolor fioletowy). Takie zwężenie może wymagać korekcji chirurgicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

Mam to samo. Urolog powiedział mi, że mam zawężone wędzidełko. Dał mi maść, ale pomogła ona tylko trochę. Widać delikatny ucisk (taki pierścień). Ale mi powiedział, że operacja nie jest potrzebna. Może wystarczy rozruszać? :) Chociaż ja zauważyłem malutkie zabliźnienia po wcześniejszych *bojach*... Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Załamany

witam , ja mam to samo i byłem u urologa ,ale jeden dał masc a drugi tabletki i nie przeszło ani po tym ani po tym i narazie nie ide do trzeciego bo mi czas nie pozwala *-(. , ale mnie sie wydaje ze to nie do wędzidełka zalezy, i juz sie mecze juz ponad 2 lata *-(no cuz uzywam wazeliny ale to nie takie same uczycie przy sexie jak byłem zdrowy *-((((( Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam coś podobnego ja po zdjęciu napletka mam na obwodzie główki i trochę wzwyż mam leciutki kolor fioletowy co to może być ??? Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem czy jest to poważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lekko fioletowy po zdjęciu napletka czy muszę iść do urologa i czy da się przy takiej objawie dojść do wytrysku.Sperma pojawia mi się obok penisa.Być może to z powodu niedojrzewania gdyż mam 13 lat.Ale czy to trzeba leczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lekko fioletowy po zdjęciu napletka czy muszę iść do urologa i czy da się przy takiej objawie dojść do wytrysku.Sperma pojawia mi się obok penisa.Być może to z powodu niedojrzewania gdyż mam 13 lat.Ale czy to trzeba leczyć ? Przy wzwodzie czuję lekka ciężkość przy obciagnieciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×