Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kasia

Ból pod łopatkami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia
Chciałabym zapytac co to może byc. Otóż od około1,5 misiąca mam dość silne bóle w okolicach łopatek promieniujące początkowo w okolice konczyn górnych, a w tej chwili do części lędżwiowej. Wykonałam szereg badań m.in. krwi (wyniki wyszły *rewelacyjnie*, oprócz podwyższonego żelaża, rtg klatki piersiowej -też wszystko ok. Lekarz rodzinny stwierdził ze to nerwobóle i nerwica i zapisał : aulin, sirolud, coaxil, persen. Do chwili obecnej ból nie przechodzi. Dzisiaj miałam kolejne rtg kręgosłupa w odcinku piersiowym i lęźwiowym, jednak na opis muszę czekac do środy. Proszę o odpowiedz co mi moze byc. Dodam tez ze od kilku tygodni stale utrzymuje mi się stan podgorączkowy od 36,8-37,2 st.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
A czy było robione badanie usg jamy brzusznej w kierunku kamicy pęcherzyka żółciowego lub przewodów żółciowych? Warto jeszcze zrobić badanie moczu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
własnie zapomniałam dopisac ze miałam kilkakrotnie wykonywane usg jamy brzusznej od nerek po wątrobę i pęcherzycha żółciowego i też jest wszysko w porządku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mała
Kasiu Właśnie przeczytałam Twój wpis i w związku z tym mam ogromną prośbę- napisz mi proszę jaka była ostateczna diagnoza. Mam ten sam problem i nikt nie jest mi w stanie pomóc Będę bardzo wdzięczna Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.