Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Słaby wytrysk i wodniste nasienie


Gość Marcin 24 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin 24 lata

Witam, od dluzszego czasu obserwuje u siebie dziwne zmiany. Otóż borykałem sie z zapaleniem jądra lub coś na ten styl tak twierdził urolog. POdleczyłem to za pomocą tadenan, dicloberl,acard. Bylo wszytsko wporzadku nasienie bielutkie. PO jakis 2-3 tygodniach po wybraniu lekow ( po 1 opakowaniu kazdego) nawroty wróciły wpostaci czestomoczu co 2 godz, w dodatku wytrysk jest słaby a jakość nasienia się zmieniła przybierająć konsystencje wodnistą ( jest przezroczysta i widac w niej włokna tzn nie do konca przezroczysta bo troche bieli tez jest) Nic mnie nie boli mocz oddaje co 2-3 a czasem 4 godz. Coz oznaczaja te objawy, wizyte u urologaa mam na 28 czerwca. Mam 24 lata, to dosc mlody wiek na problemy z prostata. Czy wszytsko powroci do normy na skutek leczenia?Dodam jeszcze że przed tym zdarzeniem osiągałem szybciej podniecenie, teraz jest trudniej. Mam też grudkę otaczającą cewkę moczową, byłem na konsultacji u urologa ale o powiedział ze to nic poważnego i mogło dojść do zerwania cial jamistych na skutek zbyt mocnego stosunku. Prosze o odpowiedz na moje pytania i poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie objawy rzeczywiście mogą sugerować zapalenie gruczołu krokowego lub/i zapalenie cewki moczowej, pęcherza moczowego. Leki powinny przynieść całkowite ustąpienie dolegliwości. Trzeba najlepiej ponownie w tej sprawie skonsultować się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×