Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Szczypanie penisa po oddaniu moczu


Gość Dominik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominik

Witam Około raz na miesiąc po oddaniu rano moczu czuje przez jakiś czas (kilka minut) delikatne szczypanie penisa i coś w rodzaju niedosikania. Czy to może być normalny objaw po długim nie oddaniu moczu ? (cała noc) Mam dopiero 14 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mateusz

tak, zwłaszcza gdy cewka jest przez dłuższy czas pozbawiona kwaśnego odczynu, innym odczynem może być np. zasadowy odczyn płynu z prostaty. Dlatego nagła zmiana pH rano podczas sikania z zasadowego na kwaśne daje uczucie pieczenia. Możesz oczywiście zapobiec temu w prosty sposób: po masturbacji lub ejakulacji z jakiegokolwiek powodu postaraj się jeszcze wysikać przed pójściem spać, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Tak czasami się dzieje. Raz na miesiąc taki stan może się wydarzyć. To nic niepokojącego. W razie wątpliwości trzeba o tym problemie poinformować rodziców i udać się bezpośrednio do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Witam Jakiś miesiąc temu ni z tąd ni z owąd wystąpiło u mnie pieczenie podczas oddawania moczu i nie trzymanie moczu, gdzie nigdy wczesniej nie miałem takich objawów itp., myślałem ze to przejdzie, ale jak zobaczyłem po 4 dniu nie przechodzi to poszedłem do lekarza, przypisał mi antybiotyk i 2 inne leki wszystko na zapalenie cewki. Gdy skończyłem brać leki to czułem ze nie jest to do końca wyleczone więc kupiłem sobie ziołowe leki i herbaty żurawinowe ale jak zobaczyłem ze dalej to mam, to poszedłem drugi raz do lekarza i zrobiłem badanie moczu, okazało się ze mam bakterie na poziomie 1,3% 1,4% a zapalenie jest na poziomie 4%. Lekarz powiedział mi ze zapalenia prawie nie ma i żeby do końca wyleczyć to przypisał mi następny antybiotyk i kazał ziółka kupić. Antybiotyk kazał mi brać 1 dziennie przez 10 dni czyli połowę pudełka i powiedział ze jak coś będę jeszcze czół to żebym wziął antybiotyk do końca czyli drugą połowę pudełka. Jutro biorę ostatnią tabletkę antybiotyku z pierwszej połowy pudełka ale dalej po oddaniu moczu czuje lekkie szczypnięcie trwa to 15-20 sekund. Co to może oznaczać ?? Czy zapalenie cewki leczy się tak długo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×