Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nerwica, masturbacja a ból nad jądrem


Gość diego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam 22 lata. Od przedwczorajszej masturbacji towarzyszy mi uczucie dziwnego dyskomrotu nad prawym jądrem w okolicy nasieniowodu. Coś w rodzaju łagodnego bólu, wrażenia, że prawe jądro jest jakby trochę powiększone i że *zawadza* mi podczas chodzenia, siadania, tak jakby *czuję* je mocniej, Od tego czasu masturbowałem się dwukrotnie, miałem orgazm i w zasadzie normalny wytrysk (może troszeczkę mniej spermy), a w sumie nawet w trakcie wzwodu i masturbacji dyskomfort ten był mniejszy. 1. Czy uczucie, które mam to jakiś nerwoból, czy może stan zapalny, albo coś jeszcze innego? Sprawdzałem jądra i żadnego guza nie wyczułem, choć mam wrażenie, że moje prawe jądro jest troszkę większe, niż normalnie. Jednak uczucie dyskomfortu dotyczy bardziej okolic nasieniowodu, niż samego jądra. 2. Czy może też to objaw nerwicy (mam z tym problemy, często mam taką fobię, że mam gdzieś nowotwór i wtedy gdy myślę o możliwym miejscu tego nowotworu, to mnie boli to miejsce - ostatnio napadła mnie myśl o raku jąder lub nasieniowodu)? Uczucie dyskomfortu w sumie nasila się wraz ze skupieniem się na nim. 3, Czy to też może efekt dość częstej masturbacji, czy możliwe, że masturbując się mogłem jakoś coś naruszyć? (Z ciekawości też: czy częsta masturbacja może mieć wpływ na rozwój komórek nowotworowych w jądrach, prostacie itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

1. Czułem podobny dyskomfort kiedyś po stosunku, wstrzymałem wtedy wytrysk -* zapalenie najądrza. Co do wielkości jąder, jądra nie są jednakowych kształtów! oba jądra takich samych rozmiarów to rzadkość (niespotykane?) 2. Tutaj mam podobnie, gdy się skupiałem na tym gdzie i co mnie wtedy bolało, ból i dyskomfort narastał, więc może to być związane *) 3. Nie mam pojęcia.... ale z tego co pamiętam gdzieś w tematach na forum doktor wypowiadał się że masturbacja nie wpływa na ilość i jakość nasienia oraz nie powoduje bezpłodności PS. Najlepiej udaj się z tymi problemami do urologa *) 50 zł wydasz, a będziesz spokojniejszy, ew. zleci Ci USG wtedy będziesz wiedział więcej. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×